Praca CIEŚLA SZALUNKOWY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie deskowań konstrukcji żelbetowej.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 300 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CIEŚLA SZALUNKOWY

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, budowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie zasadnicze zawodowe budowlane, pół roku jako cieśla szalunkowy, umiejętność czytania rysunku technicznego, praca na wysokości 3 m.

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK RESTURACJI - od 14,35 PLN

obsługa Gości przy kasie, przygotowywanie posiłków, praca na zapleczu
Burger King Poland S.A. - 2016-12-02 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR MYJNI - od 1 750 PLN

mycie samochodów
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 750 PLN

pilnowanie parkingu - praca w godz. 22-6
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Kraków (małopolskie)

URZĘDNIK PODATKOWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Złotów (wielkopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY <30 R. ŻYCIA - od 1 850 PLN

prace remontowo-budowlane
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Skoki (wielkopolskie)

OGRODNIK - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Złoty Stok (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 2 800 PLN

Przyjmowanie dostaw, przygotowanie towaru do dystrybucji
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Modlniczka (małopolskie)

KROJCZY - do 12 PLN

wykrawanie materiału wg rysunku technicznego za pomocą specjalistycznych narzędzi. Wymagane wykształcenie min. średnie techniczne 4 letnie, mile widziane doświadczenie, komunikatywność, otwartość, znajomość j. ukraińskiego w stopniu dobrym
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Mysłowice (śląskie)

MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Świdnica (dolnośląskie)

KELNER - 997,4 PLN

obsługa sali, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Olszyna (dolnośląskie)

STAŻ - ORGANIZATOR OBSŁUGI SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - 997,4 PLN

liczenie i sprawdzanie towaru na magazynie, pakowanie towaru, dbanie o porządek, sprzedaz internetowa, tworzenie ofert handlowych, odbieranie telefonów, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Chorzów (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Obsługa sekretariatu, szycie akt, wysyłanie korespondencji, dołączanie zwrotnych potwierdzeń odbioru, obsluga urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Chojnice (pomorskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

montaż ogrodzeń, wiercenie pod słupki i słupy ogrodzeniowe
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Częstochowa (śląskie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Krajenka (wielkopolskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - 997,4 PLN

pr stazu
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Teodorów Wielki (łódzkie)

MURARZ - od 2 500 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC NAUCZYCIELA - do 1 850 PLN

pomoc nauczyciela świetlicy i nauczyciela biblioteki
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Kruszyn (kujawsko-pomorskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

Sprzątanie pomieszczeń hotelowych, praca na umowę zleceni, 168 h/m-c, w godzinach od 7-8 do 15-16 wg grafiku, również w dni wolne.
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Wrocław (dolnośląskie)

KONSERWATOR- OPERATOR URZĄDZEŃ OCZYSZCZANIA ŚCIEKÓW - od 1 850 PLN

Wykonywanie bieżących prac związanych z aktualnie prowadzoną technologią oczyszczania ścieków, Wykonywanie prac związanych z utrzymaniem obiektów i terenów wokół nich( drobnych prac naprawczych i mechanicznych)
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Jawor (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż towarów w sklepie z artykułami używanymi
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Łosice (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ - 997,4 PLN

oferta stazu: udział przy obsłudze klienta, zamawianie towaru, wystawianie faktur,
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Osiek nad Notecią (wielkopolskie)

SPECJALISTA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - od 1 850 PLN

Wprowadzanie artykułów lub usług do sprzedaży internetowej; nadzorowanie sprzedaży w sklepie internetowym; opracowywanie opisów produktów usług do sprzedaży internetowej; wstawianie opisanego produktu do ofertysklepu i wdrażanierozwiazań zwiększającychefektywność sprzedaży online; utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz dbałość o pozytywny wizerunek sklepu internetowego; doradzanie klientom w procesie zakupuprzez Internet; pozyskiwanie nowych klientów internetowych poprzez prowadzone działania marketingowe; realizowanie zamówień iprzygotowywanie produktów do wysyłki oraz monitorowanie przesyłek; obsługa klientów w procesie sprzedaży w formule: telefonicznej i e-mailowej, obejmująca m.in: udzielanie klientom informacji o wszelkich sprawach związanych z realizacją zamówień, prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych, zapewnianie wysokiej jakości obsługi; dokonywanie analiz sprzedażowych; zamawianie towarów od dostawców i dbałość o bieżące zaopatrzenie sklepu internetowego.
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Wyszków (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Igołomia (małopolskie)

SPEDYTOR (Z) - do 1 850 PLN

obsługa systemu TLS, przyjmowanie i wystawianie zleceń transportowych, kontrola nad samochodami
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Tarnów (małopolskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Warszawa (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

- obsługa urządzeń biurowych;- pomoc w prowadzeniu sekretariatru;- pomoc w przygotowaniu i kompletowaniu materiałów dotyczących sprawozdań z działalności Uczelni;- prowadzenie teczek spraw zgodnie z instrukcją kancelaryjną;- zapoznanie się z pracą działów pionu administracyjnego.
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Oświęcim (małopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY DPC WRPO - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Wągrowiec (wielkopolskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - 1 850 - 2 400 PLN

właściwe ułożenie produktów na półce, zamówienia towarow, systematyczna kontrola wyglądu sklepu, szczególnie jakości oraz prawidłowości funkcjonowania stoisk świeżych, obsługa klienta, udział w szkoleniach zapewnianych dla pracowników sklepu przez Grupę
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

REFERENT - 997,4 PLN

- zapoznanie się z ogólnymi zasadami dotyczącymi bieżącej działalności, przepisami BHP, PPOŻ, regulaminem pracy oraz przepisami o tajemnicy służbowej i ochronie danych osobowych- zapoznanie się z zasadami dotyczącymi działań w ramach PROW 2014-2020- uczestnictwo w obsłudze wniosków- pomoc przy elektronicznej rejestracji spraw z zakresu windykacji nienależnie lub nadmiernie pobranych płatności- pomoc przy obsłudze urządzeń biurowych- pisanie pism w edytorze tekstów- kompletowanie, porządkowanie aktów prawnych i dokumentów firmy- pomoc przy obsłudze archiwum i kancelarii- pomoc przy archiwizacji danych
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Gorlice (małopolskie)

ROLNIK PRODUKCJI ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ - 997,4 PLN

uprawa i pielęgnacja roślin
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Pieniężno (warmińsko-mazurskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed