Praca CIEŚLA Piotrków Kujawski PROJPAL MARTA ROBAKOWSKA

SMOŁOWA 19B, 88-230 Piotrków Kujawski, powiat: radziejowski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: wg pracodawcy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: CIEŚLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Piotrków Kujawski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radziejowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Piotrków Kujawski

Zawód: cieśla*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 900 PLN

Data zakończenia pracy: 23.02.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: PROJPAL MARTA ROBAKOWSKA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: radziejowski

Gmina pracodawcy: Piotrków Kujawski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Piotrków Kujawski

Ulica pracodawcy: SMOŁOWA

Numer budynku pracodawcy: 19B

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*

Podobne oferty pracy

CIEŚLA - od 1 850 PLN

Budowanie domów z bali, spawanie drobnych elementów konstrukcyjnych wykorzystywanych przy budowie domów
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

Cieśla pracuje w budownictwie i do jego zadań należy wykonywanie konstrukcji drewnianych do szalunków i stemplowań, konstrukcji wieńcowych, więźby dachowej, okien i drzwi. W pracy wykorzystuje odpowiednie materiały łączące (gwoździe, sworznie, śruby, klamry, pierścienie, jarzma, ściski stalowe, wkładki zębate itp.), za pomocą których spaja przygotowany materiał. Doskonałe opanowanie różnych sposobów łączenia drewna (przez pasowanie, zbijanie, przykręcanie itp.) to najistotniejsza umiejętność w zawodzie cieśli.
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Łódź (łódzkie)

CIEŚLA - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - od 1 850 PLN

wg Pracodawcy
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Topólka (kujawsko-pomorskie)

CIEŚLA - do 2 000 PLN

Roboty ciesielskie na budowach.
POLMA-WORK MAŁGORZATA POŁOCZANIN - BORCZYK - 2016-02-08 - Gdańsk (pomorskie)

CIEŚLA - od 2 200 PLN

wykonywanie prac ciesielskich
Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Budowlane S. A. - 2016-08-17 - Krosno (podkarpackie)

jw
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 10 PLN

prace fizyczne przy produkcji konstrukcji stalowych
kontakt przez OHP - 2016-09-26 - Radziejów (kujawsko-pomorskie)

CIEŚLA - od 2 000 PLN

Cieśla
STYL-BUD Jeziorski Włodzimierz - 2016-07-01 - Częstochowa (śląskie)

POMOCNIK ELEKTRYKA - 2 000 - 3 000 PLN

Pomoc przy wykonywaniu instalacji elektrycznych
C&M Rakowski Cezary - 2016-06-15 - Piotrków Kujawski (kujawsko-pomorskie)

CIEŚLA - 12 - 18 PLN

Prace ciesielskie na budowie domów mieszkalnych.
F.U.H. "LUNA" Lucyna Jarczyńska - 2016-09-10 - Gdańsk (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wg harmonogramu stazu
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Dęby (kujawsko-pomorskie)

j.w
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Warszawa (mazowieckie)

kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Białystok (podlaskie)

ŚLUSARZ - do 1 850 PLN

prace przy montowaniu konstrukcji
''EKONSTAL'' sp. z o.o. sp. komandytowa - 2016-07-28 - Piotrków Kujawski (kujawsko-pomorskie)

CIEŚLA - 2 000 - 2 500 PLN

Prace ciesielsko-stolarskie
Budowa Remonty Dachów- Głowacki Piotr - 2016-02-17 - Maszewo (zachodniopomorskie)

wykonywanie ścian, stropów, schodów, słupów itp za pomocą systemów szalunkowych (praca na terenie całego kraju)
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Mława (mazowieckie)

REFERENT DS. SPRZEDAŻY EKSPORTOWEJ - 997,4 PLN

Prace biurowe dotyczące sprzedaży eksportowej.
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Pocierzyn (kujawsko-pomorskie)

CIEŚLA - od 13 PLN

do uzgodnienia
USŁUGI BUDOWLANE DARIUSZ POLAK - 2016-11-23 - Głogów Małopolski (podkarpackie)

PRACOWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO - do 2 500 PLN

bezpośredni kontakt z klientami w zakresie sprzedaży i wysyłek obsługa systemu SAP i programw klienta nadzr nad projektami
INTEMO Spółka Akcyjna Piotrków - 2016-08-26 - Piotrków Kujawski (kujawsko-pomorskie)

Praca przy konstrukcjach i pokryciach dachowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Jeruzal (mazowieckie)

WYKONYWANIE PRAC CIESIELSKICH
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Opoczno (łódzkie)

Wymagane doświadczenie w zawodzie, praca w Rzeszowie i na terenie całego Podkarpacia.
FIRMA BUDOWLANA Wiesław Małek - 2016-01-19 - Rudnik nad Sanem (podkarpackie)

KONSERWATOR MELIORANT - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Bytoń (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 1 750 PLN

kontakt i pozyskanie klientów z krajów arabskich w dziedzinie sprzedaży używanych części samochodowych
Firma Handlowo - Usługowa "FROST", D. Kurkiewicz, Radziejów - 2015-12-16 - Skibin (kujawsko-pomorskie)

CIEŚLA - od 1 750 PLN

wykonywanie poszczególnych elementów
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Kolonia Olszowa (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Piotrków Kujawski (kujawsko-pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed