Praca CIEŚLA (O) Rzuchowa Piotr Pasadyn Zakład Usługowo Handlowy "DYNAMIC"

Miejsce pracy:
-, 33-114 Rzuchowa, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Cieśla

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: delegacja

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. godz

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Nazwa stanowiska: CIEŚLA (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rzuchowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Pleśna

Zawód: cieśla*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN/godz

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia na obiektach mostowych. Praca na terenie kraju (pracodawca zapewnia dowóz i zakwaterowanie), w godz. 7.00-17.00; wynagrodzenie od 1850zł brutto do uzgodnienia (od 13zł/h brutto). Kontakt: Piotr Pasadyn Zakład Usługowo Handlowy "DYNAMIC", ul. Kaczkowskiego 7/6, 33-100 Tarnów, tel. 572 247 707 (w godz. 10.00-15.00).

Nazwa pracodawcy:
Piotr Pasadyn Zakład Usługowo Handlowy "DYNAMIC"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Kaczkowskiego 7/6, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 10.00-15.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Tarnów

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnów

Ulica pracodawcy: Kaczkowskiego

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.05.2016