Praca CIEŚLA Mirsk kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Mirsk, powiat: lwówecki, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg stanowiska

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: CIEŚLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mirsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lwówecki

Zawód: cieśla*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

Budowlanych 1, 59-600 Lwówek Śląski, powiat: lwówecki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lwówecki

Gmina pracodawcy: Lwówek Śląski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lwówek Śląski

Ulica pracodawcy: Budowlanych

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

obsługa klienta, przyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Gościszka (mazowieckie)

Obsługa kasy fiskalnej, wagi elektronicznej. Obsługa klienta. wykładanie towaru. Nauka naliczania marży.
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Prudnik (opolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

1. Obsluga klimatyzacji smaochodowej (urządzenia do klimatyzacji). 2. Naprawa klimatyzacji w samochodzie.3. Obsługa maszyn wulkanizacyjnych.4. Obsługa maszyn myjących samochody.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Łęczyca (łódzkie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 925 PLN

wykonywanie prac w zakresie zleconym m.in. tynkowanie, pomoc przy murowaniu, zacieranie tynków
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Góra Kalwaria (mazowieckie)

SPRZEDAWCA (STAŻ) - 997,4 PLN

przygotowanie oferty handlowej, doradzanie klientom, przyjmowanie reklamacji, uzupełnianie asortymentu, dbanie o czystość i esetykę miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

ANALITYK LOGISTYKI I OBSŁUGI KLIENTA /CUSTOMER SERVICE & LOGISTICS CONTROLLING ANALYST - od 6 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem: wykształcenie wyższe; umiejętności: zaawansowana znajomość MS OFFICE, standardów GAAP I IFRS, dyplom IFR ACCA, doświadczenie zawodowe min. 5 lat w dziale księgowości w przedsiębiorstwie międzynarodowym, znajomość języków obcych angielski i rosyjski w stopniu biegłym. Ogólny zakres obowiązków: analiza kosztów produkcyjnych oraz kosztów związanych z produkcją, analiza kosztów produktów biorących udział w cyklu produkcyjnym, analiza cyklu produkcyjnego w aspekcie kosztowym w celu optymalizacji kosztów produkcji. Wykonywanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby innych działów w organizacji, kontrolowanie budżetu produkcji.
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Lublin (lubelskie)

MONTER OSPRZĘTU ELEKTROTECHNICZNEGO - od 2 000 PLN

skręcanie i pakowanie wyrobów
kontakt przez PUP - 2017-05-16 - Lotyń (wielkopolskie)

KROJCZY (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

Spotkania z klientami pochodzenia chińskiego, przedstawianie ofert handlowych, organizowanie bazy handlowej na rynku azjatyckim, pozyskiwanienowych kontaktów, kontrola rynku
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Brańsk (podlaskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wspomagania administracyjne projektów, działania promocyjne, tworzenie baz danych oraz prezentacji, pomoc w bieżącej działalności fundacji, dokonywanie zakupów na potrzeby biura i projektów (negocjowanie cen, przygotowywanie umów), opracowywanie raportów i sprawozdań, współpraca z partnerami zagranicznymi, tłumaczenie prelekcji prowadzonych przez obcokrajowców, pomoc w organizacji wydarzeń, obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Lasocice (wielkopolskie)

MALARZ - od 2 600 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Wrocław (dolnośląskie)

INŻYNIER INTEGRACJI OPROGRAMOWANIA - od 8 000 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Testowanie oprogramowania stacji bazowej sieci telefonii komórkowej. Główne zadania:- wykonywanie testów zgodnie ze strategią programu;- znajomość funkcjonalności oprogramowania stacji bazowej;- tworzenie planów/scenariuszy testowych;- raportowanie i zarządzanie błędami w oprogramowaniu zgodnie z procesem.Kandydat musi posiadać wiedzę na temat siei telekomunikacyjnych, wiedzę na temat protokołów telekomunikacyjnych, ukończone szkole z zakresu GSM BSS, oraz GPRS PCU: 2 G Switching Core network Operation and Mainteinance, BASe Station Subsystem Integration, Ipso Platform, Wirless WCDMA CS Engineed,
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Wrocław (dolnośląskie)

REFERENT (DZIAŁ CZYNNOŚCI SPRAWDZAJĄCYCH) - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu.
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Bielsko-Biała (śląskie)

REFERENT EKONOMICZNY -681 - od 2 000 PLN

praca biurowa, usługi w zakresie rachunkowo-księgowym
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Namysłów (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 057 PLN

Sprzedaż.
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Olesno (opolskie)

MECHANIK/ SPAWACZ - od 2 050 PLN

Mechanika pojazdów ciężarowych, przyczep, naczep, w razie konieczności spawanie.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Bogdaj (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 200 PLN

Praca na magazynie przeładunkowym z różnego rodzaju asortymentem
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Częstochowa (śląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace budowlane, głównie przy szalunkach ściennych, obsługa zagęszczarki
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA-SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

Rozwożenie towaru na terenie powiatu łobeskiego, sprzedaż.
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Łobez (zachodniopomorskie)

OPERATOR MASZYN OBRÓBKI SKRAWANIEM - od 2 000 PLN

obsługa maszyn obróbki skrawaniem
kontakt przez PUP - 2017-05-05 - Ujazd (łódzkie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI I POZYSKIWANIA ZASOBÓW LUDZKICH Z RYNKÓW WSCHODNICH BIEGLE WŁADAJĄCY JĘZYKIEM UKRAIŃSKIM I ROSYJSKIM - 840 - 2 800 PLN

Pozyskiwanie nowych współpracowników i pracowników, w tym narodowości ukraińskiej do współpracy w zakresie usług świadczonych przez zleceniodawcę (usł. gastronomiczne i ceteringowe) z wykorzystaniemnowowczesnych form komunikacji.Od 60 do 200 godzin w m-cu.sala E
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Wrocław (dolnośląskie)

KELNERKA-KASJERKA - od 1 850 PLN

Do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Rzeszów (podkarpackie)

POMOC KUCHNI + ST PO WER - 997,4 PLN

-- przygotowywanie półproduktów i produktów spożywczych do przyżądzania potraw,- wydawanie dań obiadowych,- utrzymywanie czystości (naczyn i mebli kuchennych).
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Łódź (łódzkie)

kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Rogoźno (wielkopolskie)

STAŻ- PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Namysłów (opolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-05-04 - Lubin (kujawsko-pomorskie)

OBSŁUGA AUTOMATÓW SZYJĄCYCH-POŃCZOSZNICZYCH - od 1 850 PLN

szycie rajstop,ponczoch,skarpet,zszywanie czubków.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Zgierz (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

obsługa klieta, przyjmowanie dostaw, obsługa ksero, obsługa sprzedaży internetowej
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)