Praca CIEŚLA, DEKARZ / POMOCNIK Młodasko Usługi Budowlane DAMIAN RYBARCZYK

KRÓTKA 2/1, 64-542 Młodasko, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Prace ciesielsko - dekarskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 13 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: CIEŚLA, DEKARZ / POMOCNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Młodasko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: szamotulski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kaźmierz

Zawód: cieśla*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 13 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: doświadczenie zawodowe mile widziane

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: praca na wysokościach

Nazwa pracodawcy: Usługi Budowlane DAMIAN RYBARCZYK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Preferowany kontakt z pracodawcą: telefoniczny.Miejsce wykonywania pracy: teren wielkopolski.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: szamotulski

Gmina pracodawcy: Kaźmierz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Młodasko

Ulica pracodawcy: KRÓTKA

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*