Praca CIASTKARZ Gdynia BOCHEN Piekarsko-Ciastkarska Spółdzielnia Pracy

Stryjska 13, 81-506 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Produkcja galanterii ciastkarskiej w piekarni (drożdżówki, pączki, ciastka kruche i francuskie).

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 100 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: od 3100 zł brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CIASTKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdynia

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 100 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: dyplom czeladniczy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Praca nocna w godz.: 22:00 - 6:00. Docelowo praca na czas nieokreślony. Kontakt z Pracodawcą osobisty lub telefoniczny: 58 622 62 17 wew.23.

Nazwa pracodawcy: BOCHEN Piekarsko-Ciastkarska Spółdzielnia Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdynia

Gmina pracodawcy: Gdynia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdynia

Ulica pracodawcy: Stryjska

Numer budynku pracodawcy: 13

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 18.08.2016