Praca CERAMIK WYROBÓW CERAMIKI BUDOWLANEJ Myśliwiec kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Myśliwiec, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: z

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CERAMIK WYROBÓW CERAMIKI BUDOWLANEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Myśliwiec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wąbrzeski

Zawód: ceramik wyrobów ceramiki budowlanej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Wolności 44, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: z

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: wąbrzeski

Gmina pracodawcy: Wąbrzeźno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wąbrzeźno

Ulica pracodawcy: Wolności

Numer budynku pracodawcy: 44

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: ceramik wyrobów ceramiki budowlanej

Podobne oferty pracy

FORMOWACZ CHOLEWEK - od 1 850 PLN

Formowanie cholewek
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Myszków (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc kuchenna. Oferta przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP w Zabrzu powyżej 50 roku życia z ustalonym II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Gliwice (śląskie)

SPAWACZ-POMOC SPAWACZA/STAŻ - 997,4 PLN

Spawanie elementów i konstrukcji metalowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Kawęczyn (lubelskie)

PAKOWACZ - 2 129 - 2 416 PLN

Pakowanie produktu w formie izolacji do kartonu, obsługa urządzeń przy pakowaniu z linii produkcyjnej, kontrola jakości produktu podczas pakowania, naklejanie właściwych etykiet oraz paletówek na kartony, układanie otulin i profili w kartonach. Wynagrodzenie w wysokości 1 550 - 1 750 zł netto.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Zabrze (śląskie)

FLORYSTA - do 1 850 PLN

Przygotowanie bukietów, dekoracja prezentów, obsługa klientów, dekoracja kościołów, sal weselenych, samochodów na imprezy okolicznościowe. Doświadczenie min. 6 miesięcy jako florysta
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Świebodzin (lubuskie)

STAŻ - REFERENT - 997,4 PLN

pon- pt 7.30-15.30
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Opole (opolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY ROBÓT BUDOWLANYCH I POKREWNYCH DEKARZ, MURARZ, TYNKARZ - od 2 000 PLN

Prace wykończeniowe, wycinanie elementów drewnianych, murowanie, tynkowanie, stawianie budynków, dowóz towarudo klienta na wykonywanej budowie.Wymagania: czytanie rysunków warsztatowych, obsługa elektronarzędzi, praca na wysokości.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Miękinia (dolnośląskie)

MONTER - 997,4 PLN

Przestrzeganie przepisów BHP, wykonywanie poleceń przełożónego, wykonywanie prac hydraulicznych, monterskich, roboty ziemne, utrzymanie porządku na stanowisku pracy.Staż w godzinach 7-15.
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Płock (mazowieckie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 1 000 PLN

pracownik magazynowy
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Jasin (wielkopolskie)

LAKIERNIK - do 2 500 PLN

Lakierowanie elementów meblowych
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Brzesko (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klientów, sporządzanie zamówień w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

STAŻ - PRACOWNIK PRODUKCJI - 997,4 PLN

pon- pt 6-14
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Opole (opolskie)

REJESTRATORKA - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Lębork (pomorskie)

PRACOWNIK SERWISU OPON - WULKANIZATOR - 997,4 PLN

montaż opon, demontaż opon itp
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Świętochłowice (śląskie)

PRACOWNIK DZIAŁU KONFEKCJI - PAKOWACZ - od 1 850 PLN

Pakowanie produktów z taśmy produkcyjnej do opakowań zbiorczych, utrzymanie porządku na miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Stare Węgorzynko (zachodniopomorskie)

HANDLOWIEC - od 1 900 PLN

obsługa klientów polskich i chińskich, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami m.in. z Chin
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - 997,4 PLN

Pomoc przy przyjmowaniu dostaw,
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Piła (wielkopolskie)

REFERENT DO SPRAW RACHUNKOWOŚCI - od 925 PLN

referent do spraw rachunkowości
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

KURIER - ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU - od 1 750 PLN

Wg załącznika
kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

MONTER IZOLACJI BUDOWLANYCH - od 1 850 PLN

Montaż dociepleń budynków
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Myślenice (małopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 12 PLN

kompletowanie wyrobów gotowych, foliowanie i przygotowywanie do wysyłki, przyjmowanie oraz wydawanie surowców, utrzymanie ładu i porządku na hali oraz na magazynie, wystawianie dokumentów magazynowych, inne prace zlecone przez kierownika
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Sady (wielkopolskie)

RZEŹNIK-WĘDLINIARZ - od 1 850 PLN

rozbiór, trybowanie mięsa wieprzowego i drobiowego, peklowanie mies, kręceniei nadziewanie kiełbas
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Gądki (wielkopolskie)

obsługa klienta - sprzedaż, przyjmowanie dostaw,wykładanie towaru, porządkowanie.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Poznań (wielkopolskie)

CHOLEWKARZ - od 1 850 PLN

szycie i składanie cholewek
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Częstochowa (śląskie)

KUCHARZ KUCHNI AZJATYCKIEJ - od 2 000 PLN

PRZYGOTOWANIE OBRÓBKA, GOTOWANIE DAŃ KUCHNI AZJATYCKIEJWYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE LUB ZAWODOWE GASTRONOMICZNE, UMIEJĘTNOŚCI PRZYGOTOWYWANIA DAN AZJATYCKICH, 1 ROK DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE KUCHARZA KUCHNI AZJATYCKIEJ, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO I WIETNAMSKIEGO
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 400 PLN

Sprzatanie pomieszczeń oraz prace porządkowe na zewnątrz obiektu
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Łódź (łódzkie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

RECEPCJONISTA/KA - 997,4 PLN

obsuga oraz realizowanie zamówień klientów swiadczonych przez hotel i restauracje
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Biały Bór (kujawsko-pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed