Praca BUKIECIARZ Zduńska Wola kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: program stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BUKIECIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zduńska Wola

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zduńskowolski

Zawód: bukieciarz

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 20.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: POWER

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Getta Żydowskiego 4, 98-220 Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: zduńskowolski

Gmina pracodawcy: Zduńska Wola

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zduńska Wola

Ulica pracodawcy: Getta Żydowskiego

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy:
kwiaciarnia znajduje się w Zduńskiej Woli ul. Łaska nr 36

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: bukieciarz

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków, obsługa maszyn kuchennych
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Osinów Dolny (zachodniopomorskie)

LAKIERNIK - od 1 850 PLN

przygotowanie powierzchni do lakierowania proszkowego
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Mława (mazowieckie)

KUCHARZ - do 1 850 PLN

Przygotowywanie oraz wydawanie zamówień-dań
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Pracownik produkcji - uzupełnienie stanowiska pracy w ramach umowy o refundację części kosztów poniesionych w związku z zatrudnieniem osoby do 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Nawojowa (małopolskie)

SEKRETARKA/POMOC KSIĘGOWA - od 2 000 PLN

układanie dok. księgowych, poczta, knotakt z księgowością, monitorowanie terminów wypłat należności
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Wyry (śląskie)

STARSZY KOORDYNATOR DS PRAWNYCH - od 4 400 PLN

Pracodawca zapewnia zakwaterowanie, wyżywienie, podróże-Analiza rozwiazań systemów ERP, IT oraz ich wdrażanie w Polsce-Projekt zastosowań informatyki, analiza i ocena projektów przetwarzania informacji. Ekspertyzy systemów komputerowych. Prace analityczne, badawcze i wdrożeniowe, diagnoza problemów, modernizacja projektów i procesu
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Zabierzów (małopolskie)

SPRZEDAWCA (REFUNDACJA DO 30 ROKU ŻYCIA ART. 150F) - od 1 850 PLN

obsługa klienta w sklepie spożywczym
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Lubin (dolnośląskie)

STAŻ - PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY W DZIALE SPRAW WIERZYCIELSKICH - 997,4 PLN

Prowadzenie ewidencji spraw w zakresie udzielanych ulg, analiza zwrotnych potwierdzeń odbioru upomnień, przygotowywanie reklamacji dot. doręczeń upomnień, porządkowanie upomnień, sporządzanie spisów akt, metryk spraw, przygotowanie korespondencji do wysyłki
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Chorzów (śląskie)

MENEDŻER PROCESÓW BIZNESOWYCH - od 6 960 PLN

Zarządzanie projektami, wsparcie klienta, prognozowanie, kontrola kosztów, zarządzanie ryzykiem, bezpośredni kontakt z Globalnymi Managerami, szkolenia, prezentacje.
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Kraków (małopolskie)

KONSERWATOR TERENÓW ZIELONYCH - od 1 850 PLN

PIELĘGNOWANIE TRAWNIKÓW, SADZENIE I PRZESADZANIE ROŚLIN, PRZYCINANIE, NAWOŻENIE, NAWADNIANIE ROŚLIN. CIĘCIE KRZEWÓW OZDOBNYCH. ZAKŁADANIE I PIELĘGNACJA KWIETNIKÓ
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Kamieniec Ząbkowicki (dolnośląskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

kasjer handlowy
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ OFPR/16/3152 (S) - 997,4 PLN

wg programu stażuBranża spożywczo-przemysłowa. System odbywania stażu dwuzmianowy w godz: 6:00-14:00-22:00
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Niedźwiedź (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

WG HARMONOGRAMU
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Polkowice (dolnośląskie)

CIEŚLA - 997,4 PLN

wymiana uszkodzonych elementów
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Wyrzysk (wielkopolskie)

173S - ZBROJARZ CIEŚLA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Młodocin Większy (mazowieckie)

KIEROWNIK TECHNICZNY - od 13 333,33 PLN

Zarządzanie zasobami; Przypisywanie zadań młodszym stażem pracownikom; Koordynacja z Koordynatorem On-Site i klientem; Prowadzenie Lotus Notes do SharePoint 2013 w ramach procesu migracji; Przeprowadzanie analizy biznesowej oraz analizy systemowej; Prezentacje propozycji i architektury.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Zabierzów (małopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - od 1 850 PLN

opieka nad dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Cekcyn (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 1 950 PLN

Obsługa i eksploatacja samochodu ciężarowego o dmc do 24 ton, przewóz ładunku zleconego przez spedytora do Rosji, Ukrainy i teren całej Unii Europejskiej. Przestrzeganie przepisów Kodeksu Pracy i BHp, p.poż.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DO SPRAW POZYSKIWANIA KONTRAHENTÓW Z RYNKU EUROPY WSCHODNIEJ - od 2 400 PLN

-Pozyskiwanie kontrahentów-delegacje na terenie Ukrainy-tłumaczenie ofert handlowychwymagania pracodawcy: wykształcenie wyższe ekonomiczne, umiejętność tłumaczenia dokumentów, wypełnianie oświadczeń, ofertowanie, prawo jazdy kat. B, min. roczne doświadczenie w pracy w agencji pracy na Ukrainie, znajomość języków ukraińskiego i rosyjskiego- biegła, angielski- podstawowa.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Sierpc (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - do 1 750 PLN

obsługa klienta,sporzadzanie umów kredytowych, aktywne pozyskiwanie klienta
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów, doradztwo fachowe, uzupełnianie asortymentu na półce, zachowanie czystości, obsługa kasy foskalnej. Praca w godzinahc 8.00-16.00, 12.00-20.00
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Psarskie (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posiłków, lepienie pierogów, przygotowywanie farszy i surówek, sprzątanie stanowiska pracy. Miejsce pracy: ul. Czekoladowa 24 Bielany Wrocławskie.Praca od poniedziałku do piątku, 40 godz. tygodniowo, 160 godz. w miesiącu.Oferta znajduje się w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKLAMY - do 1 850 PLN

montaz i wykonanie reklamy
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Wadowice (małopolskie)

KUCHARZ - od 1 200 PLN

odpowiedzialność za przygotowywanie dań kuchni wietnamskiej pod nadzorem wietnamskiego szefa kuchni
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ASYSTENT DS. KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Warszawa (mazowieckie)