Praca BUFETOWY/SPRZEDAWCA Niepołomice Aleksandra Kubiesa A&J

Portowa 87, 32-005 Niepołomice, powiat: wielicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Obsługa klientów, bufetowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BUFETOWY/SPRZEDAWCA

Data zakończenia pracy: 20.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie w handlu, komunikatywność

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie