Praca BUFETOWA Kępno PIZZERIA OSTERIA Mrugała Andrzej

Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego na lustra łazienkowe.

Stanowisko: BUFETOWA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie i wydawanie zamówionych posiłków, inkasowanie należności, prawo jazdy kat.B (doświadczenie zawodowe mile widziane, miejsce wykonywania pracy: Kępno, Rynek/Os. Kopa)

Data publikacji: 2016-04-04

Lokalizacja: Kępno (wielkopolskie)

Pracodawca: PIZZERIA OSTERIA Mrugała Andrzej

Oś. Kopa 2/10, 63-600 Kępno, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie i wydawanie zamówionych posiłków, inkasowanie należności, prawo jazdy kat.B (doświadczenie zawodowe mile widziane, miejsce wykonywania pracy: Kępno, Rynek/Os. Kopa)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BUFETOWA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kępno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kępiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kępno

Zawód: wydawca posiłków / bufetowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kierowca samochodu osobowego

Wymagany zawody dla kandydatów: Wydawca posiłków / bufetowy

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy B,

Nazwa pracodawcy: PIZZERIA OSTERIA Mrugała Andrzej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
wymagany kontakt osobisty z pracodawcą z przygotowanym CV -PIZZERIA OSTERIA, Kępno, Oś. Kopa

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kępiński

Gmina pracodawcy: Kępno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kępno

Ulica pracodawcy: Oś. Kopa

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy:
Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Zawód wykonywany przez pracownika: wydawca posiłków / bufetowy