Praca BU / TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH Głuszyca Zakład Remontowo Budowlany Handlu i Usług MAZO Mariusz Machura

Miejsce pracy:
58-340 Głuszyca, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: of. 14jGł/16

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BU / TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Głuszyca

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wałbrzyski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Głuszyca

Zawód: technolog robót wykończeniowych w budownictwie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie w zawodzie

Nazwa pracodawcy:
Zakład Remontowo Budowlany Handlu i Usług MAZO Mariusz Machura

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu

Łukasiewicza 17/9, 58-340 Głuszyca, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: wałbrzyski

Gmina pracodawcy: Głuszyca

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Głuszyca

Ulica pracodawcy: Łukasiewicza

Numer budynku pracodawcy: 17

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu

Zawód wykonywany przez pracownika: technolog robót wykończeniowych w budownictwie