Praca BRYGADZISTA Z UMIEJĘTNOŚCIĄ NIWELOWANIA Ocieszyn Roboty Ziemne WOD-KAN Piotr Mikołajczak

Rolna 4a, 64-600 Ocieszyn, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
zarządzanie grupą, inne prace - zgodnie z zajmowanym stanowiskiem

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto/ do uzgodnienia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BRYGADZISTA Z UMIEJĘTNOŚCIĄ NIWELOWANIA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ocieszyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: obornicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Oborniki

Zawód: technik budownictwa*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane doświadczenie w zawodzie, chęci do pracy

Nazwa pracodawcy: Roboty Ziemne WOD-KAN Piotr Mikołajczak

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: obornicki

Gmina pracodawcy: Oborniki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ocieszyn

Ulica pracodawcy: Rolna

Numer budynku pracodawcy: 4a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Zawód wykonywany przez pracownika: technik budownictwa*