Praca BARMAN(NR 6676) Bydgoszcz AM Food Group s.c. Adam Cieślewicz & Marek Piekarski

Jatki 2, 85-109 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
sporządzanie i podawanie różnych napojów i przekąsek, doradzanie klientom w wyborze napojów i informowanie o sposobie ich przyrządzenia, przekazywanie kierownikowi informacji na temat składania zamówień na towary, prowadzenie dokumentacji sprzedaży, dbanie o dobry wizerunek i promowanie firmy

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: /h

Nazwa stanowiska: BARMAN(NR 6676)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: barman

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

Data zakończenia pracy: 10.09.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Barman (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
rosyjski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zawodowe gastronomia/ technologia żywności, min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku barmana, doświadczenie zdobyte poza granicami Polski, bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego, komunikatywna znajomość języka angielskiego, umiejętność pracy pod presją czasu, znajomość i umiejętność przechowywania różnych napojów alkoholowych i bezalkoholowych (w tym koktajli dietetycznych), umiejętność prowadzenia rozmowy z klientem w jęz. rosyjskim, angielskim oraz polskim, umiejejętność obsługi maszyn i urządzeń potrzebnych do sporządzania napojów

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy:
AM Food Group s.c. Adam Cieślewicz & Marek Piekarski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Kuligowskiego 14, 85-792 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt tel. w godz. 10.00-16.00: 796 800 103

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Kuligowskiego

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: barman