Praca BRYGADZISTA Wojnowice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wojnowice, powiat: raciborski, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Praca na budowie jako brygadzista. Nadzór na prowadzonymi robotami, doświadczenie zawodowe w branży budowlanej, organizacja pracy, odpowiedzialność za prace na wykonywane na budowie, umiejętność pracy w zespole.Wymagane prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność.Wysokość proponowanego wynagrodzenia zależna od efektów wykonanej pracy.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BRYGADZISTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wojnowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: raciborski

Zawód: kierownik budowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Klasztorna 6, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: raciborski

Gmina pracodawcy: Racibórz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Racibórz

Adres strony pracodawcy: www.bmint.com

Ulica pracodawcy: Klasztorna

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy: Produkcja konstrukcji metalowych i ich części

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierownik budowy