Praca BRYGADZISTA Jankowy PPHU "MEBLOHAND" Braun Leonard

Miejsce pracy:
63-604 Jankowy 78H, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Nadzór nad wydajnością materiałową i pracy ludzkiej przy produkcji mebli twardych, nadzorowanie pracowników i organizacji pracy, zapewnienie jakości i bezpieczeństwa produktu. Wynagrodzenie do uzgodnienia.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRYGADZISTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jankowy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kępiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Baranów

Zawód: kierownik produkcji w przemyśle

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Kierownik produkcji w przemyśle (wymagany staż - lata: 1)

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: PPHU "MEBLOHAND" Braun Leonard

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kępiński

Gmina pracodawcy: Baranów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jankowy

Numer budynku pracodawcy: 78H

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierownik produkcji w przemyśle