Praca BRYGADZISTA-BRUKARZ (O) Pogórska Wola Marcin Bednarski Firma Handlowo-Usługowa "GAB-MAR"

-, 33-152 Pogórska Wola, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Brygadzista-brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: od 2000 zl brutto

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Nazwa stanowiska: BRYGADZISTA-BRUKARZ (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pogórska Wola

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Skrzyszów

Zawód:
pozostali robotnicy budowlani robót stanu surowego i pokrewni gdzie indziej niesklasyfikowani

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 000 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane prawo jazdy kat. B, wykształcenie bez znaczenia. Praca w Pogórskiej Woli w godz. 7.00-17.00; umowa zlecenie 1 mc, następnie umowa o pracę; wynagrodzenie od 2000zł brutto. Kontakt: Marcin Bednarski Firma Handlowo Usługowa "Gab-Mar", tel.: 606 680 970.

Nazwa pracodawcy:
Marcin Bednarski Firma Handlowo-Usługowa "GAB-MAR"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie lub bezposrednio do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tarnowski

Gmina pracodawcy: Skrzyszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pogórska Wola

Ulica pracodawcy: -

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika:

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 16.08.2016