Praca BRYGADZISTA-1093 Żarów ILP Sp. z o.o.

Stanowisko: BRYGADZISTA-1093

Wynagrodzenie: 2 200 - 4 000 PLN

Zakres obowiązków: Organizacja i koordynacja pracy; nadzór nad podległymi pracownikami; komunikacja z przełożonym.

Data publikacji: 2016-07-29

Lokalizacja: Żarów (dolnośląskie)

Pracodawca: ILP Sp. z o.o.

Strefowa 4, 58-130 Żarów, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Organizacja i koordynacja pracy; nadzór nad podległymi pracownikami; komunikacja z przełożonym.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 200 - 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BRYGADZISTA-1093

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żarów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żarów

Zawód: operator obrabiarek skrawających*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 200 - 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata, komunikatywna znajomość języka angielskiego..

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: ILP Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Żarów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żarów

Ulica pracodawcy: Strefowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: operator obrabiarek skrawających*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 29.07.2016