Praca BRUKARZ Żarki F.U.H.AL-DAR Aldona Rejdych

Daleka 7, 32-593 Żarki, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: układanie kostki brukowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żarki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chrzanowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Libiąż

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Brukarz (wymagany staż - lata: 1)

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: staz 2 lata

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: F.U.H.AL-DAR Aldona Rejdych

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: chrzanowski

Gmina pracodawcy: Libiąż

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żarki

Ulica pracodawcy: Daleka

Numer budynku pracodawcy: 7

Profil działalności pracodawcy: prace brukarskie

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.02.2016