Praca BRUKARZ Sośninka kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sośninka, powiat: garwoliński, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg. programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sośninka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: garwoliński

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Kościuszki 27, 08-400 Garwolin, powiat: garwoliński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: garwoliński

Gmina pracodawcy: Garwolin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Garwolin

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaz artukułow spożywczych i przemysłowych,alkoholi,utrzymanie porządku na stanowisku pracy, sali sprzedażowej, magazynie
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Okuniew (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY/KIEROWCA - od 1 850 PLN

Osoba odpowiedzialna za kontakt z klientem - tefefoniczny, mailowy, poprzez różnego rodzaju komunikatory internetowe oraz osobisty. Prezentowanie towaru z oferty firmy klientowi końcowemu - zarówno w siedzibie firmy jak i w obiekcie wskazanym przez klienta.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Płock (mazowieckie)

KELNER - od 2 000 PLN

Obsługa gości w restauracji.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Zamość (lubelskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

pomoc nauczycielowi w opiece nad dziećmi 4-6 lat, pomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowych, plastycznych, w-f, ruchowych. Wykonywanie pomocy dydaktycznych i innych prac zleconych
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Rogóż (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR WTRYSKARKI - od 1 850 PLN

Obsługa wtryskarki, produkcja elementów z tworzyw sztucznych.
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Kobiernice (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

osoba odpowiedzialna będzie za eksponowanie towaru, dokonywanie doradztwa dla klienta a następnie ewidencjonowanie sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Sulechów (małopolskie)

SPRZEDAWCA PALIW - od 1 850 PLN

OBSŁUGA KLIENTÓW STACJI PALIW
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Opoczno (łódzkie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - od 2 010 PLN

Pomoc dla nauczyciela przedszkola w zakresie edukacji i opieki nad dziećmi. Praca w godzinach 7.00-15.00, 9.30-17.30.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Pruszków (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klientów, dbanie o porządek w sklepie i jego obrębie, przyjmowanie towaru i podpisywanie faktur
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Brudnice (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Przyjmowanie i rejestrowanie zamówień na towary w hurtowniach.przygotowanie produktów do sprzedaży, sortowanie i ekspozycja
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Łabowa (małopolskie)

POMOCNIK MECHANIKA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Jaworzno (śląskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 15 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Indii, obsługa poczty w języku hindi i angielskim, dbanie o relacje z klientami
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 850 PLN

Obsługa wózka widłowego, załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych oraz przeładunek towarów i inne czynności zawarte we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Rzezawa (małopolskie)

WYMIENIACZ ELEKTROD - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Głogów (dolnośląskie)

STAŻYSTA W ODDZIALE NADZORU - od 925 PLN

Wykonywanie czynności kontrolnych w ramach bieżącego nadzoru sanitarnego, zapobieganie chorobom zakaźnym i innym chorobom powodowanym warunkami środowiska oraz ich zwalczania w zakresie niezbędnym do ustalenia stanu faktycznego i jego zgodności z obowiązującymi wymaganiami higienicznymi i zdrowotnymi
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Koło (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL TECHNIKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ - od 300 PLN

Nauka zajęć technicznych w klasach IV , V, VI po 1 godzinie w tygodniu
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Żdżary (mazowieckie)

POMOCNIK LAKIERNIKA SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zapoznanie z pracą lakiernika samochodowego w tym: pomoc przy przygotowaniu powierzchni do lakierowania, malowania oraz lakierowaniu konstrukcji i detali samochodów osobowych,- obsługa maszyn serwisu blacharsko-lakierniczego .
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Łódź (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 2 800 PLN

kompletacja zamówień, przyjmowanie dostaw, wystawianie dokumentów magazynowych;
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Piaseczno (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

pracownik administracyjny
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Rzepin (lubuskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Krotoszyn (wielkopolskie)

OCZYSZCZACZ ODLEWÓW - od 12 PLN

Oczyszczanie odlewów
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Kraków (małopolskie)

KASJER WALUTOWY - od 1 850 PLN

Praca jako kasjer walutowy
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Jaworzno (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 200 PLN

Cięcie sadu, zbiór i sortowanie owoców, sadzenie i wiązanie drzewek, stawianie rusztowań, rozkładanie nawodnienia, formowanie drzew, szczepienie, przygotowanie gleby do uprawy, nawożenie
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Michałów Górny (mazowieckie)

SZWACZ- PRACE INTERWENCYJNE POWER EFS - od 1 850 PLN

Zszywanie skarpet i opasek.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Szprotawa (lubuskie)

SPECJALISTA KONTROLI JAKOŚCI - 997,4 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

KIEROWNIK PRODUKCJI W PRZEDSIĘBIORSTWIE OGRODNICZYM - BRYGADZISTA - od 1 000 PLN

sprawowanie nadzoru nad osobami pracującymi przy zbiorze owoców
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Godów (lubelskie)

OPIEKUNKA - od 1 200 PLN

Opieka nad osobą chorą, starszą.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Gdynia (pomorskie)

kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Radymno (podkarpackie)

POMOC KUCHENNA K/M - od 2 100 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA + ST PO WER (23) - 997,4 PLN

- zapoznanie z przepisami BHP i PPoż- zapoznanie się z organizacją wewnętrzną UMŁzapoznanie się z z zakresem działań realizowanych przez wybraną komórkę organizacyjną- pomoc w prowadzeniu bieżących spraw wybranej komórki organizacyjnej- archiwizowanie dokumentacji wybranej komórki organizacyjnej- pomoc w obsłudze klientów wybranej komórki organizacyjnej- pomoc w przyjmowaniu dokumentów składanych przez klientów w wybranej komórce organizacyjnej- pomoc w czynnościach kancelaryjnych (kopertowanie i adresowanie) wybranej komórki organizacyjnej
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Łódź (łódzkie)