Praca BRUKARZ Sośninka kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sośninka, powiat: garwoliński, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg. programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sośninka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: garwoliński

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Kościuszki 27, 08-400 Garwolin, powiat: garwoliński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: garwoliński

Gmina pracodawcy: Garwolin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Garwolin

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

BRUKARZ - od 13 PLN

Prace brukarskie
TERMODOMPLUS SP. z o.o. - 2017-05-08 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

INŻYNIER DS. JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA - od 8 500 PLN

• Pod ogólnym nadzorem wyszukiwanie błędów w średnio złożonych produktach informatycznych poprzez wykorzystanie systematycznych testów w celu stworzenia, zastosowania oraz utrzymywania standardów jakości w produktach firmy• Projektowanie oraz wykonywanie test planów. Analiza i tworzenie standardów oraz procedur testowych.• Utrzymywanie dokumentacji wyników testowania jako pomocy w rozwiązywaniu problemów i modyfikacji oprogramowania. • Analiza rezultatów testowania w celu zapewnienia istniejącej funkcjonalności oraz rekomendacja działań korygujących. • Konsultacje z programistami w celu rozwiązywania problemów.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Kraków (małopolskie)

POMOC MUZEALNA (S) - 997,4 PLN

Utrzymywanie w czystości pomieszczeń muzealnych, prace porządkowe na zewnątrz budynków, obsługa sal ekspozycyjnych w czasie wystaw, obsługa kupujących (sprzedaż bieltów i wydawnictw), zastępowanie osoby pracującej na portierni podczas jej nieobecności, pomoc przy organizacji i realizacji zdarzeń muzealnych
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Tarnów (małopolskie)

TELEFONISTKA PO WER - od 1 850 PLN

Odbieranie telefonów, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Łódź (łódzkie)

GLAZURNIK - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Dągi (warmińsko-mazurskie)

PERSONEL SPRZĄTAJĄCY - od 1 850 PLN

sprzątanie
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Starogard Gdański (pomorskie)

SPAWACZ - od 1 100 PLN

spawanie konstrukcji stalowych, min.2 lata doświadczenia jako spawacz
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Strzelce Opolskie (opolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 875 PLN

porządkowanie pomieszczeń i otoczenia szkoły i przedszkola
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Wohyń (lubelskie)

KUCHARZ M/K (ANGIELSKI) - od 1 950 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Warszawa (mazowieckie)

OPIEKUNKA ŚRODOWISKOWA - 997,4 PLN

Świadczenie usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania: czynności pielegnacyjno-higieniczne i opiekuńcze, gospodarcze, załatwianie spraw urzędowych i lekarskich.
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Kęty (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 750 PLN

reprezentowanie firmy, umiejętność sprzedaży produków, prowadzenie bazy klientów, pozyskiwanie klientów
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Kraków (małopolskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

w zakresie kucharza
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Człuchów (pomorskie)

POZOSTALI TECHNICY STRON INTERNETOWYCH - 997,4 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR RĘBAKA - WYMIANA - od 1 850 PLN

załadunek drewna do rębaka
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Trzebicz (lubuskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

transport międzynarodowy PL-BY-RUS
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Grabanów-Kolonia (lubelskie)

POMOC NAUCZYCIELA W PRZEDSZKOLU - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób do 30 r.ż.-praca w Poniatowie.Opieka nad dziećmi podczas spacerów, pomoc i czuwanie nad spożywaniem posiłków, pomoc w prowadzeniu zajęć programowych.
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Poniatów (łódzkie)

SPAWACZ - od 17,5 PLN

łączenie bądź cięcie elementów wykonywanych z metalu, bądź tworzyw sztucznych przy wykorzystaniu odpowiednich procesów spawalniczych. Język rosyjski jest wymagany ponieważ osoby będą pracowały w brygadzie rosyjsko języcznej
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Złotoryja (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Skępe (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 3 250 PLN

pozyskiwanie nowych klientów na rynkach zagranicznych, sprzedaż samochodów osobowych, prowadzenie rozmów handlowych, poznanie nowych obszarów handlowych, w których kluczową rolę odgrywać będzie znajomość języka
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Piaseczno (mazowieckie)

TRENER AGILE - 11 000 - 21 000 PLN

Identyfikacja kluczowych czynników dla Agile pracy z zespołem projektowym i zainteresowanymi stronami w celu identyfikacji procesów, wyznaczanie celów i planów działania dla Agile, sprawdzając je regularnie z uczestnikami projektu i dostosowanie kierunku transformacji, przygotowanie szkoleń, coaching i szkolenia Agile wewnątrz Luxoftu i na zewnątrz, prywatny coaching dla kluczowych członków zespołu, promocja Luxoft Agile wiedzy na konferencjach, pisanie bloga, itp, udział w zajęciach przedtreningowych do sprzedaży projektów Agile
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Kraków (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY W BRANZY GASTRONOMICZNEJ - od 2 000 PLN

Wyjazdy służbowe do Turcji. Kontakt z klientami i kontrahentami w języku tureckim.
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

X
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Roźwienica (podkarpackie)

OBUWNIK SZWACZ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Lubsko (lubuskie)

ST. DS. WSPÓPRACY Z KLIENTEM INSTYTUCJONALNYM ST FP (M) - 997,4 PLN

- porządkowanie dokumentów przed przekazaniem ich do archiwum,- archiwizowanie spraw,- sporządzanie i prowadzenie korespondencji,- obsługa podstawowych urządzeń biurowych,- wpinanie dokumentów do akt sprawy,- przygotowanie projektów pism i dokumentów,- podstawowa obsługa klientów Urzędu.
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

sprzedawca towaru, obsługa klienta, układanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Rajec Poduchowny (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 200 PLN

Praca w magazynie, sprawdzanie dostaw pod kątem zgodności z zamówieniami, wydawanie towaru, odpowiedzialność za inwentaryzację, sporządzanie raportów dla obcojęzycznego zarządu spółki. Praca na pół etatu, od poniedziałku do piątku w godzinach 7-11
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Sękocin Nowy (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 500 PLN

Kontakt z partnerami rosyjsko i ukraińskojęzycznymi
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Kraków (małopolskie)