Praca BRUKARZ Ostrzeszów Budownictwo Drogowe i Ogólne BUDO-SAG - Gmerek

Stanowisko: BRUKARZ

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: Układanie kostki brukowej

Data publikacji: 2016-02-24

Lokalizacja: Ostrzeszów (wielkopolskie)

Pracodawca: Budownictwo Drogowe i Ogólne BUDO-SAG - Gmerek

Kościuszki 19b/a, 63-500 Ostrzeszów, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostrzeszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrzeszowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ostrzeszów

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: staż pracy wymagany

Nazwa pracodawcy: Budownictwo Drogowe i Ogólne BUDO-SAG - Gmerek

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV,

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: ostrzeszowski

Gmina pracodawcy: Ostrzeszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrzeszów

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 19b

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz