Praca BRUKARZ Mrzezino Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe "OL-TRANS"

Miejsce pracy:
Lipowa 6, 84-123 Mrzezino, powiat: pucki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Transport drogowy, przewóz rzeczy, prace na terenie budowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mrzezino

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Puck

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe "OL-TRANS"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: pucki

Gmina pracodawcy: Puck

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mrzezino

Ulica pracodawcy: Lipowa

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy: transport drogowy towarów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Podobne oferty pracy

BRUKARZ - od 1 850 PLN

UKŁADANIE POLBRUKU
TADEUSZ KAMROWSKI - 2016-04-28 - Smolno Wielkie (lubuskie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

układanie kostki granitowej; układanie dróg z kostki brukowej; niwelacja terenu
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Bytnica (lubuskie)

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW SURÓWCA RYBNEGO - od 3 000 PLN

współpraca z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi , analiza stanów magazynowych i dokonywanie zakupów, prowadzenie dokumentacji zakupowej
GRAAL S.A. ZAKŁAD PRODUKCYJNY POLINORD - 2017-01-26 - Kartoszyno (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Brak danych
DOM WCZASOWY ZEW MORZA - 2016-06-13 - Jastrzębia Góra (pomorskie)

układanie kostki brukowej
PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWE DROBUD DAWID MARSZAŁEK - 2016-05-05 - Nowa Wieś (wielkopolskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

Obsługa koparko-ładowarki
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Starzyno (pomorskie)

SEKRETARZ SĄDOWY - 997,4 PLN

- zakładnaie akt spraw- rozpisywanie termonów spraw- wysyłanie zapytań- kopertowanie i przygotowywanie poczty do wysyłki- segregowanie poczty- pomoc w archiwizacji spraw- wykonywanie poleceń kierownika sekretariatu związanych z pracą biurową
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Puck (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 100 PLN

Transport drogowy, przewóz rzeczy, prace na terenie budowy.
Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe "OL-TRANS" - 2016-08-03 - Mrzezino (pomorskie)

BRUKARZ - od 2 500 PLN

mile widziane prawo jazdy kat.B
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK PRZETWÓRSTWA RYBNEGO - od 1 900 PLN

Pakowanie ryb do puszek, nawlekanie ryb, proste czynności produkcyjne.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "BMC" - 2016-08-26 - Władysławowo (pomorskie)

Transport drogowyPrzewóz rzeczyPrace na tereni8e budowy
Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe "OL-TRANS" - 2015-12-02 - Mrzezino (pomorskie)

REFERENT - 997,4 PLN

Prace administracyjno-biurowe
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Puck (pomorskie)

BRUKARZ - od 925 PLN

Wykonywanie podłoży, podbudowy, podsypki, układanie krawężników, brukowanie nawierzchni, organizacja transportu materiału na budowie.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Zgierz (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 2 000 PLN

Obróbka ryby świeżej i mrożonej
NORD CAPITAL SP.Z.O.O. - 2016-08-23 - Rekowo Górne (pomorskie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - od 2 000 PLN

Usługi fryzjerskie damsko-męskie
ZAKŁAD FRYZJERSKI DAMSKO-MĘSKI - 2017-02-14 - Łebcz (pomorskie)

PRACOWNIK PRAC DORYWCZYCH - od 1 850 PLN

osoba fizyczna
"INSTALMIR" Mirosław Weier - 2016-03-16 - Władysławowo (pomorskie)

Układanie kostki brukowej.
"SOŁEK" Sołkowicz Adam - 2016-07-05 - Rzeszów (podkarpackie)

NAUCZYCIEL MATEMATYKI - od 2 000 PLN

Prowadzenie zajęć z matematyki.
ONJO Języki Świata - 2017-02-03 - Puck (pomorskie)

Układanie kostki brukowej i innych materiałów budowlanych.
Usługi komunalno-transportowe AMAR, Mariusz Rudnik - 2016-06-24 - Lichnowy (pomorskie)

Prace podstawowe i pomocnicze w zakresie działania komórki organizacyjnej. Wprowadzanie danych do systemów komputerowych wykorzystywanych w komórce organizacyjnej
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Puck (pomorskie)

Usługi Ogólnobudowlane i Handel - Krzysztof Stechny - 2016-07-07 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO Z NACZEPĄ - od 2 300 PLN

Prowadzenia auta powyżej 3,5 tony z naczepa , praca na terenie Unii Europejskiej
LESZEK MALECKI ŻEBROWIAK PRZEWOZY AUTOKAROWE - 2017-01-17 - Dębogórze (pomorskie)

SPRZEDAWCA - SEZON - od 2 600 PLN

sprzedaż odzieży, obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez OHP - 2016-05-06 - Jurata (pomorskie)

BRUKARZ - do 3 500 PLN

Wykształcenie: brak wymagań, min. 1 rok doświadczenia zawodowego, jedna zmiana, miejsce pracy: Gliwice i okolice;
ZAKŁAD USŁUG WIELOBRANŻOWYCH I HANDLOWYCH GRZEGORZ CABAN - 2016-06-28 - Gliwice (śląskie)

UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Skierniewice (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

Obsługa klientów. Sklep spożywczo-przemysłowy.
F.H.U. Szymon Zagórski Sklep samoobsługowy - 2015-11-27 - Puck (pomorskie)

RECEPCJONISTA - od 3 000 PLN

Obsługa recepcji/gości, przygotowywanie rozliczeń gości, dbanie o wizerunek hotelu, wysyłanie ofert
HOTEL 77 "ARA" Agencja Imprez Rozrywkowych - 2016-05-06 - Chałupy (pomorskie)

wykonywanie nawierzchni z kostki, płyt kamiennych/betonu, praca na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
MKL-BUD MICHAŁ LULIS - 2016-12-23 - Brwinów (mazowieckie)

Wybierz miejscowość