Praca BRUKARZ Matczyn ARTEX ANASIEWICZ ARTUR

Miejsce pracy:
24-200 Matczyn 6, powiat: lubelski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
układanie kostki brukowej, obsługa przecinarki, zageszczarki(praca wyjazdowa na terenie kraju)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Matczyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubelski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bełżyce

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadcznie w pracy na podobym stanowisku oraz umiejetnosć obsługi zageszczarki i przecinarki

Nazwa pracodawcy: ARTEX ANASIEWICZ ARTUR

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Mełgiewska 11c, 20-209 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Ulica pracodawcy: Mełgiewska

Numer budynku pracodawcy: 11c

Nazwisko osoby zgłaszającej: Artur Anasiewicz

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 04.05.2016