Praca BRUKARZ Lubawa Roboty Ziemne Wodno-Kanalizacyjne Marek Sławiński

Kupnera 69, 14-260 Lubawa, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: układanie kostki brukowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 7-15

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. godz

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: iławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lubawa

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN/godz

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Brukarz (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
Roboty Ziemne Wodno-Kanalizacyjne Marek Sławiński

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: iławski

Gmina pracodawcy: Lubawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lubawa

Ulica pracodawcy: Kupnera

Numer budynku pracodawcy: 69

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz