Praca BRUKARZ Łowicz NASTBRUK KUNAT WOJCIECH

Stanowisko: BRUKARZ

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: prace przy budowie dróg

Data publikacji: 2016-09-20

Lokalizacja: Łowicz (łódzkie)

Pracodawca: NASTBRUK KUNAT WOJCIECH

Józefa Chełmońskiego 82/1, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łowicz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łowicz

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: NASTBRUK KUNAT WOJCIECH

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: łowicki

Gmina pracodawcy: Łowicz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łowicz

Ulica pracodawcy: Józefa Chełmońskiego

Numer budynku pracodawcy: 82

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 20.09.2016

Podobne oferty pracy

BRUKARZ - od 2 500 PLN

Układanie, naprawianie, rozebranie, wykańczanie nawierzchni brukowej ulic i ciągów pieszych na podstawie dokumentacji technicznej. Wykonywanie podbudowy, odwodnienia i układania nawierzchni z róznych materiałów, a także wykańczanie ich powierzchni.
"Kopciuszek-Svitlana Kharchenko" Spółka Komandytowa - 2017-02-08 - Milanówek (mazowieckie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

Pomoc i prace przy układaniu kostki brukowej
HANDEL I USŁUGI SZEWCZYK PIOTR - 2016-11-08 - Chojna (zachodniopomorskie)

BRUKARZ - od 3 000 PLN

Kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy: biuro (at) gembruk.pl. Prace pomocnicze przy układaniu kostki brukowej. Praca na terenie Małopolski.
Momot Piotr "GEM" - 2017-01-04 - Chrząstowice (małopolskie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

Pomoc przy układaniu kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

BETONIARZ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Łowicz (łódzkie)

BRUKARZ - od 1 750 PLN

wykonywanie prac brukarskich, układanie nawierzchni z kostki, układanie krawężników, wykonywanie innych zadańw związku z realizacją prac
PRO-INFRA Sp. z o.o. - 2016-05-18 - Jerzmanowa (dolnośląskie)

BRUKARZ - od 2 700 PLN

Układanie kostki brukowej, prace porządkowe.
FIRMA DROGOWO-INŻYNIERYJNA DORFA A.FRANKOWSKI, G.DOROSZENKO, J.SOWIŃSKI SP.JAWNA - 2016-06-14 - Suchożebry (mazowieckie)

prace związane z budową dróg i pakingów, montaż krawężników, układanie kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Pszczyna (śląskie)

PRACOWNIK SOLARIUM - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Łowicz (łódzkie)

ELEKTRYK-AUTOMATYK - od 2 800 PLN

Brak danych
ZPO OPAKOMET SP. Z O.O. - 2017-01-10 - Łowicz (łódzkie)

PRACOWNIK GALERII / MUZEUM - od 2 000 PLN

dozór ekspozycji
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Łowicz (łódzkie)

Ukladanie kostki brukowej i granitowej
FIRMA ALMICH MICHAŁ STRÓŻYK - 2017-03-07 - Szamotuły (wielkopolskie)

LABORANT CHEMICZNY - od 1 850 PLN

- oferta pracy w ramach refundacji dla osób bezrobotnych do 30 roku życia-
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Łowicz (łódzkie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Łowicz (łódzkie)

BRUKARZ - od 15 PLN

BrukarzMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY : DĘBICA I OKOLICE
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG INWESTYCYJNYCH CENTROBUD - 2017-03-07 - Dębica (podkarpackie)

UKŁADANIE PŁYTEK, MONTAŻ OKŁADZIN GRANITOWYCH
"KAMBET" KAMIENIARSTWO-BETONIARSTWO - 2017-05-08 - Trzebiatów (zachodniopomorskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - od 1 850 PLN

sprzezaż leków
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Łowicz (łódzkie)

Brukarz-pracodawca przyucza do zawodu
PKUWiM KONSMELBUD CHOSZCZNO - 2017-03-07 - Choszczno (zachodniopomorskie)

BRUKARZ - od 15,5 PLN

układanie kostki brukowej
FILAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-06-19 - Ornontowice (śląskie)

BRUKARZ - 13 - 15 PLN

Wykształcenie: brak wymagań; doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice i okolice;
MATEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-06-23 - Gliwice (śląskie)

BRUKARZ - od 2 080 PLN

układanie, naprawianie, rozbieranie i wykańczanie nawierzchni brukowych
F.P.H.U. "Chećko" Jacek Chećko - 2017-04-28 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

kierowanie zestawem pojazdów o dopuszczlnej masie całkowitej 40 ton, nadzorowanie załadunków i rozładunków towaraów, staranne wypełnianie dokumentów
VULCAN PAWEŁ BYSTROŃSKI - 2016-07-15 - Dzierzgówek (łódzkie)