Praca BRUKARZ Łobodno "MORENO-BRUK" SWATEK KONRAD

Brzeźnicka 74, 42-125 Łobodno, powiat: kłobucki, woj: śląskie

Zakres obowiązków: układanie kostki brukowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 800 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łobodno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłobucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kłobuck

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 800 PLN

Data zakończenia pracy: 13.09.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Brukarz (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: "MORENO-BRUK" SWATEK KONRAD

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 18.00-21.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: kłobucki

Gmina pracodawcy: Kłobuck

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łobodno

Ulica pracodawcy: Brzeźnicka

Numer budynku pracodawcy: 74

Profil działalności pracodawcy: Roboty związane z budową dróg i autostrad

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz