Praca BRUKARZ/KIEROWCA SAM. CIĘŻAROWEGO Albertów DZIAŁALNOŚĆ HANDLOWO-USŁUGOWO-TRANSPORTOWA "VIOLEX" SZLĄZAK WIOLETTA

Miejsce pracy:
- 21, 42-165 Albertów, powiat: kłobucki, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
układanie kostki brukowej + dowóz materiałów budowlanych na teren budowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ/KIEROWCA SAM. CIĘŻAROWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Albertów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłobucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lipie

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Data zakończenia pracy: 06.06.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat C

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Brukarz

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Nazwa pracodawcy:
DZIAŁALNOŚĆ HANDLOWO-USŁUGOWO-TRANSPORTOWA "VIOLEX" SZLĄZAK WIOLETTA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: kłobucki

Gmina pracodawcy: Lipie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Albertów

Ulica pracodawcy: -

Numer budynku pracodawcy: 21

Profil działalności pracodawcy: Roboty związane z budową dróg i autostrad

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz