Praca BRUKARZ Dąbie kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Dąbie, powiat: kolski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: układanie kostki brukowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dąbie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kolski

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 24.05.2018

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Sienkiewicza 27, 62-600 Koło, powiat: kolski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
oferta pracy dla osobu do 30 roku życia - art 150f

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kolski

Gmina pracodawcy: Koło

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Koło

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Podobne oferty pracy

TYNKARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Warszawa (mazowieckie)

MURARZ-TYNKARZ - 997,4 PLN

wg programu stażu. Staż ze środków unijnych RPO WŁ skierowany dla osób powyżej 30 roku życia
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Wiewiórczyn (łódzkie)

KUCHARZ-UMREFDO30/16/0129 - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

INŻYNIER GEODETA - GEODEZYJNE POMIARY PODSTAWOWE I SATELITARNE - 997,4 PLN

Inżynier geodeta - geodezyjne pomiary podstawowe i satelitarne
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Brzozów (podkarpackie)

ŚLUSARZ - od 13 PLN

ślusarz
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Piotrowice (lubelskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Cięcie sadu, zbiór i sortowanie owoców, sadzenie i wiązanie drzewek, stawianie rusztowań, rozkładanie nawodnienia.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Wilczy Targ (mazowieckie)

PIONKI-KELNER-STAŻ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Jedlnia (mazowieckie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - 997,4 PLN

załadunek i rozładunek towarów,przyjmowanie i wydawanie towarów,obsługa wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Chrzanów (małopolskie)

POZOSTALI USTAWIACZE I OPERATORZY OBRABIAREK DO METALI I POKREWNI - od 1 850 PLN

przygotowywanie materiałów do produkcji ogrodzeń i konstrukcji stalowych, pomoc spawaczowi przy obsłudze maszyn
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Bługowo (wielkopolskie)

MODELARZ ODLEWNIK GIPSOWYCH FORM ROBOCZYCH - 1 850 - 2 600 PLN

wykonywanie form gipsowych matek na podstawie projektów w formnie papierowej, wykonywnaie prototypów form roboczych, udoskonalenie isniejących form gispowych,
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Tułowice (opolskie)

MAGAZYNIER - KIEROWCA - od 3 000 PLN

przyjmowanie dostaw,
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

1279U ASYSTENTKA -RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Radom (mazowieckie)

MAGAZYNIER BIBLIOTECZNY - od 1 850 PLN

-realizacja zamówień na materiały biblioteczne: wydruk rewersu, odszukanie w magazynie i przekazanie egzemplarza do wypożyczalni,-włączenie na bieżąco do magazynów pozycji zwróconych oraz systematyczne sprawdzanie poprawnego układu księgozbioru na półkach,-przyjmowanie książek z innych dziaąłów i ich opracowanie techniczne i w systemie ALEPH,-opracowanie techniczne nowości wydawniczych,-konserwacja zbiorów nowości bibliotecznych,-prace techniczne: bindowanie materiałów bibliotecznych, foliowanie, wykonywanie odbitek,-udział w skontrum księgozbioru Działu Udostępnienia Zbiorów Ogólnych,-udział przy selekcji:wyłączanie wycofanych pozycji z półek, przygotowywanie makulatury, przesuwanie księgozbioru w celu likwidowania luk na półkach,-wyłączenie z księgozbioru pozycji zniszczonych przeznaczonych do oprawy introligatorskiej,-odbieranie pracy, paczek oraz pobieranie materiałów bibliotecznych,-wydawanie ksiażek czytelnikom
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ KELNER KONWOJENT ŻYWNOŚCI - od 1 850 PLN

produkcja potraw w pełnym zakresie, dostarczanie potraw, obsługa klientów w systemie cateringowym
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Wierzbna (podkarpackie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 997,4 PLN

pracownik produkcji
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Śrem (wielkopolskie)

SPECJALISTA DS. UBEZPIECZEŃ - do 1 850 PLN

Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych, pozyskiwanie i obsługa klientów, tworzenie ofert, reprezentowanie firmy.CV można skladać w biurze firmy
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Łosice (mazowieckie)

BROKER UBEZPIECZENIOWY - do 2 500 PLN

Obsługa klienta indywidualnego i biznesowego w zakresie fachowego doradzania warunków umów i rodzaju ubezpieczeń. Wymagania: wykształcenie wyższe, biegła obsługa komputera, mile widziane doświadczenie, komunikatywność, dyspozycyjność, mile widziana znajomość języków obcych.
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Pyrzyce (zachodniopomorskie)

SEKRETARKA - od 2 800 PLN

prowadzenie sekretariatu w żłobku i przedszkolu, kontakt z rodzicami w sprawach administracyjnych, koordynowanie działań między kadrą opiekuńczą i wychowawczą a działem administracyjno-finansowycm przedsiębiorstwa
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Poznań (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

PRACE MAGAZYNOWE
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Kielce (świętokrzyskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 000 PLN

Handel samochodami
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

zapoznanie się z przepisami i regulaminami. Przygotowanie półproduktów, obróbka art. spożywczych, mycie, obieranie, krojenie, dzielenie na części art. spożywczych, panierowanie, obsmażanie, gotowanie, wydawanie, zmywanie, sprzątanie, utrzymanie maszyn i mebli kuchennych w należytej czystości.
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY-MURARZ - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Ostrołęka (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe i remontowe w Urzędzie oraz w obiektach gminy
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Pińczów (świętokrzyskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

prowadzenie dokumentacji kancelaryjnej, wysyłanie korespondencji, pisanie decyzji administracyjnych, obsługa urządzeń technicznych, odbieranie telefonów, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Chojnice (pomorskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż art. spożywczych, obsługa klienta, kasy fiskalnej, terminala płatniczego, dbałość o ekspozycję towaru
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Jawiszowice (małopolskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Sprzedaz artykułów ogólnospozywczych.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Gomunice (łódzkie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Międzychód (wielkopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Jakubów (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed