Praca BRUKARZ Cisy kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Cisy, powiat: malborski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
układanie kostki brukowej. murowanie studzienek kanalizacyjnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Cisy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: malborski

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.03.2017

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: umiejętności murarskie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

Armii Krajowej 70, 82-200 Malbork, powiat: malborski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: malborski

Gmina pracodawcy: Malbork

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Malbork

Ulica pracodawcy: Armii Krajowej

Numer budynku pracodawcy: 70

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 29.08.2016