Praca BLACHARZ(NR 4081) Bydgoszcz EKOKLIMAX - PROJEKT SPÓŁKA JAWNA Z.CHILEWSKI, J.CZERWIŃSKI

Stanowisko: BLACHARZ(NR 4081)

Wynagrodzenie: od 12 PLN

Zakres obowiązków: trasowanie materiałów, cięcie, gięcie blach, montaż elementów stalowych i aluminiowychwynagrodzenie do uzgodnienia

Data publikacji: 2016-06-08

Lokalizacja: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: EKOKLIMAX - PROJEKT SPÓŁKA JAWNA Z.CHILEWSKI, J.CZERWIŃSKI

Podolska 13, 85-055 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
trasowanie materiałów, cięcie, gięcie blach, montaż elementów stalowych i aluminiowychwynagrodzenie do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie do uzgodnienia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: BLACHARZ(NR 4081)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: blacharz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe

Nazwa pracodawcy:
EKOKLIMAX - PROJEKT SPÓŁKA JAWNA Z.CHILEWSKI, J.CZERWIŃSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
kontakt tel. 52 321-24-53 wew. 17.00 w godz. 7.00 - 15.00

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 7.00 - 15.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Podolska

Numer budynku pracodawcy: 13

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.06.2016