Praca KASJER HANDLOWY Wielka Wieś kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wielka Wieś, powiat: łaski, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
staż Unijny dla osób 25 - 30, długotrwale bezrobotnych.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER HANDLOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wielka Wieś

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łaski

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Adres pracodawcy:
Objazdowa 4, 98-100 Łask, powiat: łaski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: łaski

Gmina pracodawcy: Łask

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łask

Ulica pracodawcy: Objazdowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 1 850 PLN

- obsługa i pozyskiwanie klientów
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

pakowanie i rozwożenie towarów
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Chorzów (śląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI NA TERENIE SZKOŁY;
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe, prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

REPORTER RADIOWY - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc przy przygotowaniu półproduktów i obróbka artykułów spożywczych. Obsługa maszyn i urządzeń gastronomicznych. Utrzymanie czystości naczyń, narzędzi i sprzętu w kuchni na swoim stanowisku pracy. Praca w godzinach 12.00-20.00.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Brzesko (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI (84OP) - od 2 000 PLN

Odbieranie z maszyny wyrobu gotowego (z tworzyw sztucznych), pakowanie w worki, oznaczanie identyfikatorem, układanie na palecie.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Glinianka (mazowieckie)

1886U - TYNKARZ - od 1 850 PLN

wykonywanie prac tynkarskich
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Rajec Poduchowny (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

- prace na magazynie jako operator wózka podnośnikowego
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Niepołomice (małopolskie)

prace porządkowe, budowlane (roboty drogowe)
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Jaświły (podlaskie)

BIOLOG - od 1 850 PLN

Zaopatrzenie, research rynku francuskiego we wszystkie niezbędne organiczne środki ochrony roślin i nawozy, kontrola, stosowanie i dozowanie środków ochrony roślin.
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Boria (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Wykładanie towaru, obsługa klienta w zakresie sprzedaży i informacji o towarach.
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Gryfino (zachodniopomorskie)

SEKRETARKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

praca na oddziałach szpitalnych
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Płońsk (mazowieckie)

prace porządkowo-remontowe
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Burzenin (łódzkie)

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Brok (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY - od 1 750 PLN

Telefoniczna obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

Mechanik samochodowy
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Skrzyszów (śląskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie konstrukcji drewnianych do szalunków i stemplowań oraz konstrukcji wieńcowych
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Gostuń (wielkopolskie)

POMOC KUCHARZA/15/WYPOSAŻENIE/PFRON - od 1 750 PLN

obróbka surowca w kuchni smażenie potraw
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

obsługa klienta,kasy fiskalnej,wykładanie towaru na półki,przyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Częstochowa (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

ZGODNIE Z ZAWODEM
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca w barze
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Nieborów (łódzkie)

Magazynier- oferta pracy realizowana w ramach refundacji wynagrodzenia, nagród i składek ZUS dla bezrobotnych do 30 roku życia. Wymagania: wykształcenie średnie, komunikatywność, mile widziana obsługa wózka widłowego, chęci do pracy.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Nowy Sącz (małopolskie)

REFERENT DS. ADMINISTRACYJNO - TECHNICZNYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Jaworzno (śląskie)

KIEROWCA C+E - od 5 000 PLN

kierowca C+E
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Śmigiel (wielkopolskie)

obsługa sprzedazy internetowej, wysyłkowej, obsługa telefoniczna i mailowa klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Lubomyśle (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Radawa (podkarpackie)

PRACOWNIK PRODUKCJI ZWIERZĘCEJ - 997,4 PLN

wg stanowiska i programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Popławy (podlaskie)

MŁODSZY ASYSTENT PROJEKTANTA (PRACE INTERWENCYJNE) - od 2 450 PLN

Wykonywanie szkiców i rysunków pod nadzorem projektanta. Pomoc przy realizacji projekótów prowadzonych przez spółkę. Proste obliczenia.
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Ruda Śląska (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed