Praca BLACHARZ SAMOCHODOWY Świecie P.H.U. AUTO USŁUGI-HANDEL JACEK ZIELIŃSKI

TOPOLOWA 2, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
Naprawy powypadkowe, montaż i demontaż podzespołów, gemetria kół.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: im większe doświadczenie tym wyższa stawka

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BLACHARZ SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świecie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świecie

Zawód: blacharz samochodowy*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: gimnazjalne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: praktyka zawodowa

Nazwa pracodawcy: P.H.U. AUTO USŁUGI-HANDEL JACEK ZIELIŃSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: świecki

Gmina pracodawcy: Świecie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świecie

Ulica pracodawcy: TOPOLOWA

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz samochodowy*