Praca BLACHARZ SAMOCHODOWY ( ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU) Grudziądz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: wg załacznuika

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BLACHARZ SAMOCHODOWY ( ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grudziądz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Grudziądz

Zawód: blacharz samochodowy*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.04.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Parkowa 22, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Grudziądz

Gmina pracodawcy: Grudziądz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grudziądz

Ulica pracodawcy: Parkowa

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz samochodowy*

Podobne oferty pracy

STOLARZ MEBLOWY - do 1 850 PLN

Wykonywanie na podstawie dokumentacji i szkiców mebli skrzyniowych i szkieletowych przeznaczonych do wyposażenia mieszkań, biur, sklepów.
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Orchówek (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY/POMOCNIK INTROLIGATORA - od 11,5 PLN

pakowanie, podawanie, pomoc introligatora
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Poznań (wielkopolskie)

1951U KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Radom (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wyk. zawodowe, min. 5 lat doświadczenia, obsługa kosiarki, wykaszarki, aeratora, prace porządkowe związane z utrzymaniem czystości na terenie gospodarstwa. Miejsce pracy Hetmanów.
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Hetmanów (wielkopolskie)

KIEROWCA - od 2 500 PLN

Przewóz towarów na terenie Polski
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Andrespol (łódzkie)

FRYZJER/KA - od 900 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Warszawa (mazowieckie)

OBSŁUGA KSIĘGOWO-PODATKOWA FIRM - od 1 850 PLN

Księgowanie dokumentów, przygotowanie listy płac, opracowywanie deklaracji ZUS, deklaracji podatkowych, wystawianie faktur
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac remontowych, murarskich i malrskich budynków komunalnych, naprawianie dróg gminnych i przystanków zlokalizowanych przy drogach gminnych, wycinanie zakrzaczeń na działkach oraz przy drogach gminnych
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Borki (lubelskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 900 PLN

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA UTRZYMANIE W NALEŻYTEJ STARANNOŚCI / CZYSTOŚCI WSZYSTKICH POMIESZCZEŃ BIUROWYCH I POZOSTAŁYCH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA TERENIE BIURA, ZNAJDUJĄCEGO SIĘ TAM SPRZĘTU ORAZ UTRZYMANIE PORĄDKU NA TERENIE PRZED BUDYNKIEM BIURAUmowa zlecenie z odprowadzaniem składek ZUS, praca 15 godzin w tygodniu (dyspozycyjność g. 8-18). Wynagrodzenie 900,00 zł brutto (15 zł za godzinę)
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK DS. KONTROLI I POPRAWY KÓŁ - od 1 928 PLN

Przeglądanie kół zawieszonych na przenośniku, usuwanie ręcznie papierem ściernym wad lakierniczych lub przy użyciu szlifierki oscylacyjnej i/lub trzpieniowej,kontrola i poprawa powierchni licowej felgi po procesie gruntowania, sprawdzanie i poprawa zatyczek w otworach mocujących, wprowadzanie danych do systemu komputerowego, dorywczo obsługa wózka widłowego.
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Stalowa Wola (podkarpackie)

KSIĘGOWA - 997,4 PLN

Ewidencjonowanie faktur sprzedaży i zakupu w systemie ksiegowym, segregacja i opisywanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Będzin (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

wykonywanie dociepleń budynków
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Olkusz (małopolskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

produkcja mięs, sosów, zup
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Piła (wielkopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 000 PLN

przewóz osób, sprzedaż biletów
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Wrocław (dolnośląskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY-UMREFDO30/16/0085 - od 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OCHRONY OSÓB I MIENIA - od 1 850 PLN

ochrona obiektów budowy
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Krzeszowice (małopolskie)

SZWACZKA - od 1 000 PLN

Szycie kostiumów kąpielowych na maszynach autolap, kroszetka Yamato
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Łódź (łódzkie)

RECEPCJONISTA HOTELOWY - od 1 750 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2015-12-22 - Kazimierz Dolny (lubelskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

prace przy budowie dróg, chodników, parkingów
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Poddębice (łódzkie)

SORTOWACZ - od 1 000 PLN

sortowanie odzieży używanej, obuwia w/g męski, damski, dziecięce, w/g rozmiaru, podział posortowanej odzieży na sklepy wg zamówień
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Mrowino (wielkopolskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Karzcino (pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 2 200 PLN

Naprawa samochodów ciężarowych, przyczep i naczep
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Świebodzin (lubuskie)

REFUNDACJA (-30) - PRACOWNIK GASTRONOMII - do 1 850 PLN

- przygotowanie produktów do sprzedaży - obsługa klienta - obsługa kasy fiskalnej - przyjmowanie zamówień telefonicznie - dbanie o stanowisko pracy - postepowanie zgodnie z przepisami bhp oraz ppoz
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Chorzów (śląskie)

POMOC ADMINSTRACYJNA-PACA W SEKRETARIACIE - 997,4 PLN

Pomoc adminstracyjna-paca w sekretariacieOferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Kcynia (kujawsko-pomorskie)

PILARZ - od 2 200 PLN

Obróbka drewna.
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Szczukowice (świętokrzyskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

wykonywanie usług kosmetycznych
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Suwałki (podlaskie)

KIEROWCA - MAGAZYNIER - od 2 060 PLN

Przygotowywanie towaru, przyjmowanie dostaw, wydawanie towaru, dostarczanie towaru do klienta.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 1 850 PLN

Sprzątanie:- sal dydaktycznych tj.: wykładowych, laboratoryjnych, pracowni Fizyko i Kinezyterapii;- biur;- pozostałe pomieszczenia tj.: toalety, ciągi komunikacyjne itp. Sprzątanie terenu wokół budynku.Kontakt z pracodawcą osobisty ul. Inowrocławska 56 WrocławInformacja o ofercie w sali B
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Wrocław (dolnośląskie)