Praca BLACHARZ SAMOCHODOWY Przemyśl kontakt przez PUP

Stanowisko: BLACHARZ SAMOCHODOWY

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: naprawa samochodów własnych firmy w zakresie blacharki samochodowej, m.in. usuwanie uszkodzeń nadwozi samochodowych, wykonywanie obróbki blach i części samochodowych

Data publikacji: 2016-09-21

Lokalizacja: Przemyśl (podkarpackie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Przemyśl, powiat: m. Przemyśl, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
naprawa samochodów własnych firmy w zakresie blacharki samochodowej, m.in. usuwanie uszkodzeń nadwozi samochodowych, wykonywanie obróbki blach i części samochodowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BLACHARZ SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Przemyśl

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Przemyśl

Zawód: blacharz samochodowy*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 02.01.2018

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Blacharz samochodowy*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
- doświadczenie w spawaniu blacharki samochodowej

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu

Katedralna 5, 37-700 Przemyśl, powiat: m. Przemyśl, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: podanie, CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Przemyśl

Gmina pracodawcy: Przemyśl

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Przemyśl

Ulica pracodawcy: Katedralna

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy:
transport pasażerski miejski i podmiejski, wynajem i zarządzanie nieruchomościami

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz samochodowy*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.09.2016