Praca BLACHARZ SAMOCHODOWY Krośniewice Auto Service Jędrzejczak Krośniewice

Bardzinek 2, 99-340 Krośniewice, powiat: kutnowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: naprawy blacharskie pojazdów samochodowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: plus premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BLACHARZ SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krośniewice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kutnowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krośniewice

Zawód: blacharz samochodowy*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Blacharz samochodowy* (wymagany staż - lata: 5)

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Nazwa pracodawcy: Auto Service Jędrzejczak Krośniewice

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: kutnowski

Gmina pracodawcy: Krośniewice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krośniewice

Ulica pracodawcy: Bardzinek

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: usługi

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz samochodowy*