Praca BLACHARZ - LAKIERNIK Książ Wielki "TPN" Adam Caban Pomoc Drogowa-Transport Mechanika Pojazdowa Blacharstwo-Lakiernictwo

Długosza 5, 32-210 Książ Wielki, powiat: miechowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Naprawy blacharsko lakiernicze

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 200 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1200zł + premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BLACHARZ - LAKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Książ Wielki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: miechowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Książ Wielki

Zawód: pozostali blacharze

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 200 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Konieczne minimum 6 m-cy doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane umiejętności blacharskie

Nazwa pracodawcy:
"TPN" Adam Caban Pomoc Drogowa-Transport Mechanika Pojazdowa Blacharstwo-Lakiernictwo

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: miechowski

Gmina pracodawcy: Książ Wielki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Książ Wielki

Ulica pracodawcy: Długosza

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy: mechanika samochodowa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali blacharze