Praca BIOMASAŻYSTA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z klientami. Wyjaśnianie zasad i technik podstawowych metod masażu. Wykonywanie masażu różnego rodzaju. Korzystanie z różnych źródeł informacji w celu doskonalenia umiejętności zawodowych.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 920 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Praca min. 50 godzin miesięcznie

Nazwa stanowiska: BIOMASAŻYSTA

Data zakończenia pracy: 08.02.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Wykształcenie min. średnie dowolne

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.01.2016

Podobne oferty pracy

CIEŚLA - od 1 000 PLN

Wykonywanie samodzielnie więźby dachowej, wykonywanie szalunków. Praca na terenie województwa mazowieckiego.
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

SPAWACZ MIG (Z) - do 1 850 PLN

spawacz MIG
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Skrzyszów (małopolskie)

STAŻ - PRACOWNIK OBSŁUGI SKLEPU - 997,4 PLN

pon-sob 6-14 lub 14-22
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Opole (opolskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Dąbki (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 1 850 PLN

BIEŻĄCE UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI W OKRESLONYM OBSZARZE
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Skierniewice (łódzkie)

PROGRAMISTA JAVA - od 3 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI/ŚLUSARZ - od 2 100 PLN

Pracownik produkcji/ślusarz - montaż kratki wentylacyjnej.
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Nowy Sącz (małopolskie)

LAKIERNIK - od 13,5 PLN

dobieranie farb, lakierów i innych materiałów zgodnie z wymaganiami technicznymi, przygotowanie powierzchni do naniesienia powlok lakierniczych, nakładanie powłok lakierniczych ręcznie lub mechanicznie,
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Opole (opolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT INŻYNIERA - 997,4 PLN

izolacja DNA/RNAocena jakości i ilości uzyskanych prób DNA/RNAamplifikacja DNA w reakcjach PCR z zastosowaniem starterów RAPD , ISSRelektroforeza uzyskanych produktówszacowanie wielkosci prążków GEL DOC (9QWANTITY ONE)barwienie chromosomów przy pomocy Acetokarminu bądź Orceinyprace z materiałem roślinnym w kulturach in vitro
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

-utrzymanie pomieszczeń szkolnych w czystości
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Płoski (dolnośląskie)

SPECJALISTA DS. KLIENTÓW AZJATYCKICH - od 900 PLN

dbanie o relacje z klientami, wspomaganie pracy azjatyckich przedstawicieli handlowych, wykonywanie poleceń przełożonego
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KIEROWNIK PROJEKTU - BANKOWOŚĆ GLOBALNA - od 15 000 PLN

Zarządzanie projektami i zespołem, analiza możliwości systemu, testowanie, określanie docelowych rozwiązań
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Kraków (małopolskie)

DORADCA KLIENTA-STAŻ - 997,4 PLN

Sprzedaż usług i produktów bankowych.
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

POMOCNIK MASARZA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Kipichy (mazowieckie)

STARSZY PROGRAMISTA - od 10 833,33 PLN

1)Rozwój oprogramowania w środowisku .NET(C#,Silverlight XAML, WPF, PRISM/MEF/UNITY,WCF, PL/SQL, T-SQL, HTML 4/5, JS and jQuery, ASP.NET MVC, UNIT TESTING, ETC.). Projektowanie i dokumentowanie oprogramowania wspólnie z zespołem i architektem. Analiza i weryfikacja wymagań wspólnie z inżynierami wymagań oraz klientem. Współpraca i mentoring mniej doświadczonych członków zespołu. Nieustanne doskonalenie procesu wytwarzania oprogramowania. Wprowadzania innowacji i nowych technologii e celu zapewnienia jakości i wydajności oraz wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Wrocław (dolnośląskie)

GLAZURNIK - od 2 000 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Szymanowo (warmińsko-mazurskie)

WOŹNY - 997,4 PLN

wg. załącznika do umowy
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Śmieszkowo (wielkopolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Sanok (podkarpackie)

BIBLIOTEKARZ - od 2 265 PLN

Bibliotekarz
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 - 2016-01-12 - Kraków (małopolskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

f
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Szpiegowo (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA KAT. B - od 1 850 PLN

rozwożenie towaru do klientów
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Malbork (pomorskie)

KIEROWCA MECHANIK - 3 000 - 6 000 PLN

obsługa cysterny asenizacyjnej, prace warsztatowe, obsługa urządzenia wysokociśnieniowego
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Tychy (śląskie)

KIEROWCA KAT. B (DOSTAWCA PIZZY) - od 12 PLN

rozwożenie pizzy na terenie Lubina i okolic
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Lubin (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA - od 2 000 PLN

praca na wydziale sklejek i uszlachetniania przy obsłudze maszyn i urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ - od 2 200 PLN

Gotowanie zgodne ze standardami hoteli 4 gwiazdkowych
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Międzyzdroje (zachodniopomorskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

szycie obuwia męskiego i damskiego
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Myszków (śląskie)

SZWACZKA RĘCZNA - od 1 850 PLN

Szycie na maszynach typu stebnówka, overlock, jednoigłówka, dwuigłówka, na maszynach wielofunkcyjnych
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Sieradz (łódzkie)