Praca BIOMASAŻYSTA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z klientami. Wyjaśnianie zasad i technik podstawowych metod masażu. Wykonywanie masażu różnego rodzaju. Korzystanie z różnych źródeł informacji w celu doskonalenia umiejętności zawodowych.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 920 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Praca min. 50 godzin miesięcznie

Nazwa stanowiska: BIOMASAŻYSTA

Data zakończenia pracy: 08.02.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Wykształcenie min. średnie dowolne

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.01.2016

Podobne oferty pracy

POMOCNIK ŚLUSARZA - od 2 200 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Warszawa (mazowieckie)

SZWACZKA MASZYNOWA - 1 850 - 3 000 PLN

Szycie na maszynie pokrowców do kanap i foteli.Praca w godz.6-14.30
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Gdynia (pomorskie)

ASYSTENT DS. KADR (PROGRAM PO WER) - 997,4 PLN

Zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Gdynia (pomorskie)

ASYSTENT - od 15 PLN

odpowiedzialność za współpracę między prezesem, a klientami i kontrahentami, redagowanie tekstów reklamowych i informacyjnych w języku chińskim, odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, wspieranie przedstawicieli handlowych
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KELNER/KA - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Warszawa (mazowieckie)

WAGOWY - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Malowanie, murowanie, gładzenie, płytkowanie, wykończenia remontowanych budynków
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Zbiczno (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

rozwożenie towarów
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Chorzęcin (łódzkie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

opieka nad gośćmi, wydawanie faktur
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Augustów (podlaskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

konserwacja i narawa części i układów mechanicznych w pojazdach samochodowych; naprawa układu jednego samochodów osobowych i dostawczych, poprzez naprawę obejmującą m. in. montaż i demontaż kół, zmianę/naprawęogumienia, wyważanie kół, ustawianie geometrii układu jezdnego
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Kraków (małopolskie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

Wykonywanie strzyżeń, koloryzacji, stylizacji włosów. Miejsce pracy WrocławKontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny. Oferta pracy znajduje się w sali: H
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Jordanów (małopolskie)

ELEKTROMONTER - od 1 750 PLN

Montaż wiązek kablowych i szaf sterowniczych
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY W DZIALE TWORZENIA KURSÓW - 2 000 - 2 600 PLN

Osoba na tym stanowisku będzie tworzyć kursy e-learningowe w oparciu o materiał dostarczony przez Zleceniodawcę. Grafik projektuje interakcje i całość slajdów, tworzy kursy e-learningowe i inne formy związane z e-learningiem np. elementy projektowania stron www., tworzenie grafik, aplikacji, infografik.
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Cekcyn (kujawsko-pomorskie)

ŚLUSARZ - od 1 750 PLN

zgodnie z zakresem obowiązków
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Kluczbork (opolskie)

PRACOWNIK GALERII / MUZEUM - od 1 850 PLN

obsługa wystaw w muzeum
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Biskupin (kujawsko-pomorskie)

ELEKTRYK - 997,4 PLN

1. Montaż przewodów elektrycznych.2. Montaż rozdzielnic elektrycznych.3. Montaż puszek podtynkowych.4. Montaż osprzętu.5. Kucie bruzd.6. Przygotowywanie pod instalację elektryczną.7. Przygotowywanie tras kablowych.8. Układanie przewodów elektrycznych.9. Nawiercanie tras kablowych.10. Prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Kiełpino (pomorskie)

INFORMATYK - do 2 000 PLN

diagnozowanie i eliminowanie uszkodzeń powstających w urządzeniach techniki komputerowej, projektowanie, wykonywanie i obsługiwanie serwisów internetowych, stosowanie procedur zawartych w instrukcjach dotyczących zaniku napięcia stacji czołowej, zaniku napięcia urządzeń monitorowanych, pojawiających się alarmów, dostępu do pomieszczeń technicznych
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Chełm (lubelskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

PRACE MAGAZYNOWE
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Kielce (świętokrzyskie)

POKOJOWA - od 2 100 PLN

sprzątanie pomieszczeń, pomoc przy wydawaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Batowice (małopolskie)

SPAWACZ METODĄ 135/136 H-L 045 - do 925 PLN

Wykształcenie: zawodowe; doświadczenie zawodowe 5 lat; Certyfikat 135 lub 136 poz. H-L 045; Trzy zmiany; Miejsce pracy: cała Polska
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Gliwice (śląskie)

SPRZEDAWCA (12/12) - od 1 850 PLN

osoby zarejestrowane do 30 roku życia z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Nieborowice (śląskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - 997,4 PLN

przyjęcie prasy, zwroty prasy, obsługa lottomatu, wprowadzanie czynności komputerowych, prowadzenie i sporządzanie dokumentacji sprzedaży - faktur, przyjmowanie towary, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Słupsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

-obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Ołobok (lubuskie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY - od 900 PLN

telefoniczna sprzedaż produktów chińskich, udzielanie telefonicznej informacji klientom, obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

LABORANT MIKROBIOLOG - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Oława (dolnośląskie)