Praca ANKIETER Tarnowskie Góry kontakt przez OHP

Stanowisko: ANKIETER

Wynagrodzenie: 10 - 15 PLN

Zakres obowiązków: Przeprowadzanie kampanii informacyjnej dotyczącej wyglądu numeracji domu, posesji wraz z ich sprzedażą. Zbieranie zamówień.

Data publikacji: 2016-07-05

Lokalizacja: Tarnowskie Góry (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Przeprowadzanie kampanii informacyjnej dotyczącej wyglądu numeracji domu, posesji wraz z ich sprzedażą. Zbieranie zamówień.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 10 - 15 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Elastyczny czas pracy

Nazwa stanowiska: ANKIETER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnowskie Góry

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnogórski

Zawód: ankieter

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 10 - 15 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: gimnazjalne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Osoby komunikatywne z kulturą osobistą.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Tarnowskie Góry

Karola Miarki 20, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: tarnogórski

Gmina pracodawcy: Tarnowskie Góry

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnowskie Góry

Ulica pracodawcy: Karola Miarki

Numer budynku pracodawcy: 20

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Tarnowskie Góry

Zawód wykonywany przez pracownika: ankieter