Praca BIOLOG / CHEMIK Szadek Przychodnia Weterynaryjna GLOBAL WET SZADEK Rafał Nowak

Wilamowska 11, 98-240 Szadek, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: praca w laboratorium

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BIOLOG / CHEMIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szadek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zduńskowolski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Szadek

Zawód: biolog

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Biolog

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
- praca w godz. 8.00 - 16.00- wykształcenie o kierunku (biologia, chemia)

Nazwa pracodawcy:
Przychodnia Weterynaryjna GLOBAL WET SZADEK Rafał Nowak

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: zduńskowolski

Gmina pracodawcy: Szadek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szadek

Ulica pracodawcy: Wilamowska

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Zawód wykonywany przez pracownika: biolog