Praca BETONIARZ-ZBROJARZ (ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU) Grudziądz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: wg załacznika

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BETONIARZ-ZBROJARZ (ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grudziądz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Grudziądz

Zawód: betoniarz-zbrojarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 24.09.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Parkowa 22, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wg załącznika

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Grudziądz

Gmina pracodawcy: Grudziądz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grudziądz

Ulica pracodawcy: Parkowa

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: betoniarz-zbrojarz*

Podobne oferty pracy

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - do 1 850 PLN

obsługa wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2015-10-22 - Chorzele (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

- regenaracja turbosprężarek
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Krosno (podkarpackie)

POMOC KUCHARZA - 997,4 PLN

zgodnie z wnioskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Skierniewice (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowo-ogrodnicze, drobne naprawy, wypożyczanie sprzętu, monitorowanie bezpiecznego korzystania z obiektu: Plac zabaw " Piernikowe Miasteczko"
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

dostarczanie towaru do klienta
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Posądza (małopolskie)

SZLIFIERZ-OSTRZARZ - od 1 850 PLN

ostrzenie pił, frezów, wierteł, noży do maszyn; konserwacja i naprawa maszyn; wymiana ostrzonych narzędzi
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Pisarzowice (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA(I) - od 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, zamawianie i układanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Pogórska Wola (małopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - do 1 850 PLN

pomoc przy dzieciach w trakcie prowadzenia zajęć dydaktycznych
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Zgorzelec (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA-STYLISTA - 997,4 PLN

Fachowy dobór produktów dla klientów; stylizacja manekinów i witryny; przyjmowanie dostaw towarów i wykonywanie odsyłek; obsługa komputera i drukarki fiskalnej; wprowadzanie instrukcji VM; przestrzeganie przepisów BHP.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

AUTOMATYK - od 3 000 PLN

NAPRAW KONSERWACJA OBSŁUGA MASZYN I URZADZEŃ APARATURY KONTROLNO-POMIAROWEJ, PROGRAMOWANIE MASZYN, KALIBRACJA URZĄDZEŃ APARATURY KONTROLNEJ, WYMAGANIAWYKSZTAŁCENI MIN. ŚREDNIE, ŚWIADECTWO KWALIFIKACYJNE E-1 DO 1 KV, CZYTANIE SCHEMATÓW ELEKTRYCZNYCH, UMIEJĘTNOŚC KALIBRACJI, ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMUTERA, CAD, MS OFFICE, DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE 2 LATA, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Szczecin (zachodniopomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

sekretarka
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

KOORDYNATOR PROJEKTU/PLANISTA - 14 - 22 PLN

Kompletowanie dokumentacji oraz tworzenie harmonogramów projektów, planowanie oraz uruchomienie projektów, kierowanie i nadzór nad realizacją projektów, współpraca z innymi działami (produkcja, logistyka, wyceny, konstrukcyjny, graficzny, handlowy, magazyn), przygotowanie raportów oraz podsumowań
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Siedlce (mazowieckie)

KIEROWCA-KURIER - do 5 023 PLN

Transport przesyłaek samochodem dostawczym marki Iveco z windą 15 palet. Załadunek, rozładunek, odbiór na wyznaczonym obszarze. Pracodawca zapewnia narzedzie niezbedne do pracy: samochód , nawigacja, telefon. Miejsce pracy: Wrocław Fabryczna.Kontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny do godz. 19.Oferta znajduje się w sali: F
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Wrocław (dolnośląskie)

DYREKTOR FINANSOWY - od 21 000 PLN

zapewnienie zgodności działań firmy z obowiązującym prawem, audtyty lokalne i wymogi dokumentacji dot. spraw statutowych i podatkowych,Zapewnienie zgodności z polityką firmy i odpowiedniej kontroli działań firmy, Zarządzanie procesami finansowymi i bankowości lokalnej, dzialanie w roli doradcy zespołu zarzadxzającego w sprawach biznesowych.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Kraków (małopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

Utrzymanie w należytej czystości pomieszczeń przydzielonych do sprzątania. Wycieranie kurzu. Mycie i odkażanie umywalek i urządzeń sanitarnych w toaletach.Staż EFS RPO WD dla osób od 30 r.ż.
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Strzelin (dolnośląskie)

WYCHOWAWCA W PLACÓWCE WSPARCIA DZIENNEGO - od 1 700 PLN

Prowadzenie zajęć o charakterze socjoterapeutycznym, odrabianie lekcji, pomoc w nauce, organizowanie czasu wolnego wychowankom.
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Szarów (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - 1 850 - 3 000 PLN

przewóz rzeczy w transporcie międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Gorlice (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

wyrabianie, przygotowanie posiłków, obróbka warzyw, mięs
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Złotoryja (dolnośląskie)

TECHNIK SERWISU - od 3 000 PLN

Naprawa uszkodzonych wózków widłowych, pojazdów jezdniowych. Umowa o prace tymczasową. Praca w godzinach 8-16.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

REFERENT - od 2 060 PLN

prace archeologiczne na terenie gminy Złocieniec
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

POZOSTALI KUCHARZE - 997,4 PLN

dekorowanie potraw, wydawanie potraw, rozliczanie utargu
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Malbork (pomorskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

Opiekunka dziecięca- oferta stażu realizowana w ramach PO WER. Wymagania: wykształcenie średnie, wyższe kierunkowe, komunikatywność.
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Nowy Sącz (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Chwałki (świętokrzyskie)

BROKER INFORMACJI - od 20 PLN

wyszukiwanie, analiza i udostępnianie informacji na polecenie chińskiego prezesa, sporządzanie raportów i baz danych potrzebnych do efektywnego funkcjonowania firmy
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK SOCJALNY - od 1 850 PLN

Diagnoza problemów społecznych.Przeprowadzanie wywiadów środowiskowych w miejscu zamieszkania osób i rodzin korzystających ze świadczeń.Planowanie pomocy oraz codzienne wykonywanie działań w środowisku na rzecz poprawy funkcjonowania rodzin.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Zagórów (wielkopolskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

układanie kostki brukowej, przygotowanie terenu
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Nowiny (śląskie)

SORTOWACZ - od 1 850 PLN

Sortowanie surowców wtórnych ze sklepu Auchan (Al. Pokoju), belowanie surowców, załadunek na samochody ciężarowe
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Kraków (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed