Praca ELEKTRYK-MECHANIK Oborniki MICRO SUN - SŁAWOMIR ZARANEK

Gołaszyńska 35, 64-600 Oborniki, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: obsluga maszyny pakujacej i inne prace

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
+ prowizja,początek umowa zlecenie później umowa o pracę,

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK-MECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Oborniki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: obornicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Oborniki

Zawód: technik elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: Uprawnienia SEP do 1 KV

Nazwa pracodawcy: MICRO SUN - SŁAWOMIR ZARANEK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: obornicki

Gmina pracodawcy: Oborniki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Oborniki

Ulica pracodawcy: Gołaszyńska

Numer budynku pracodawcy: 35

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Zawód wykonywany przez pracownika: technik elektryk*