Praca BETONIARZ-ZBROJARZ Kantorowice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kantorowice, powiat: brzeski, woj: opolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Betyoniarz -zbrojarz

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BETONIARZ-ZBROJARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kantorowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brzeski

Zawód: betoniarz-zbrojarz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Armii Krajowej 32, 49-300 Brzeg, powiat: brzeski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Karta ref. DO

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: brzeski

Gmina pracodawcy: Brzeg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzeg

Ulica pracodawcy: Armii Krajowej

Numer budynku pracodawcy: 32

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: betoniarz-zbrojarz*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 26.01.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MONTER STOLARKI PCV - od 3 000 PLN

montaż okien i drzwi PCV
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Sławno (zachodniopomorskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

wykonywanie zabiegów kosmetycznych, manicure, pedicure, stylizacja rzęs, brwi, makijaż
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

DEKARZ - od 2 000 PLN

-demontaż starego pokrycia dachowego-montaż nowego pokrycia dachowego-montaż obróbek blacharskich
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Rycerka Dolna (śląskie)

PRACOWNIK DO SPRAW STATYSTYKI - 997,4 PLN

przygotowywanie danych do sprawozdań i zestawień.
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Miechów (małopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 840 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Świętochłowice (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI ZWIERZĘCEJ - 997,4 PLN

wg stanowiska i programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Popławy (podlaskie)

PRACOWNIK PRACY SOCJALNEJ - 997,4 PLN

poznanie regulaminu i struktury organizacyjnej instytucji, zapoznanie sie z zadaniami infrastruktury, analiza dokumentów, zapoznanie sie z programem POMOST
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Krynice (lubelskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

-załadunek i wyładunek towaru,-pakowanie towaru,-dbanie o porządek na magazynie
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Gdów (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Obsługa klienta, sprzedaż art. spożywczych i mięsnych.
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Opatów (świętokrzyskie)

MURARZ - od 2 500 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Warszawa (mazowieckie)

KRAWIEC - od 1 850 PLN

Szycie, krojenie, tworzenie szablonów krawieckich
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

MURARZ-TYNKARZ - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Gronów (lubuskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, obsługa klientów krajowych oraz pochodzących z Wietnamu lub Chin
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KIEROWNIK STOISKA HANDLOWEGO - od 2 500 PLN

kierowanie działalnością stoiska handlowego, utrzymywanie kontaktów handlowych z producentami w Chinach, sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

obsługa klienta w butiku odzieżowym; dbanie o czystość w butiku; godziny pracy (9.00-17.00, 12.00-20.00)
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Porajów (dolnośląskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELONYCH - SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

ZAKŁADANIE I PIELĘGNACJA TERENÓW ZIELONYCH, UTRZYMANIE CZYSTOŚCI POMIESZCZEŃ BIUROWYCH, SOCJALNYCH I KAPLIC CMENTARNYCH
kontakt przez PUP - 2017-05-17 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 200 PLN

sprzedaż towarów i obsługa klientów, sporządzanie zamówień w j. chińskim
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MECHANIK - SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż akumulatorów, dobór akumulatorów, naprawa pojazdów samochodowych, wymiana opon, ustawianie geometrii, zawieszenia, ogólna mechanika pojazdów. Wymagany język ukraiński ze względu na zwiększającą się ilość klientów ukraińskojęzycznych. Roczne doświadczenie na stanowisku, wykształcenie średnie techniczne
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Łódź (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - 997,4 PLN

obsługa urzązden biurowych, obsługa systemu CRM/CMS, obsługa dokumentacji dotyczącej aktualnie obsługiwanych klientów, rozpoznawanie i anlizowanie, nawiazywnaie kontaktów z nowymi klientami
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Sztumskie Pole (pomorskie)

KUCHARZ - od 2 200 PLN

Przygotowanie potraw kuchni bengalskiej
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Prowadzenie biura. Obsługa klienta. Prowadzenie dokumentacji. Praca w Zwierzyńcu. Mile widziane osoby z orzeczonym stopniem o niepełnosprawności.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Zwierzyniec (lubelskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 2 900 PLN

patrolowanie autem służbowym chronionych obiektow, podejmowanie interwencji w przypadku przyjęcia zgłoszenia
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Warszawa (mazowieckie)

STARSZY ANALITYK - IMR - od 12 500 PLN

Ocena uzyteczności tworzonych przez zespół Market Risk modeli, przeprowadzanie analizy w celu oceny funkcjonalnosci zaproponowanych modeli oraz identyfikacji ograniczeń, współpraca z innymi członkami zespołu IMR na świecie, raportowanie do działu globalnego IMR, przygotowywanie update'ółw, wspieranie oraz szkolenie nowych pracowników zespołu, budowanie relacji z innymi zespołami, szczególnie członkami zespołu odpowiedzialnego za tworzenie modeli
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Kraków (małopolskie)

POKOJOWA/POKOJOWY - od 1 200 PLN

SPRZĄTANIE POKOI I INNYCH POMIESZCZEŃ HOTELOWYCH.Umowa zlecenie, około 80h w miesiącu
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Wrocław (dolnośląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

Naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Sieradz (łódzkie)

REFERENT - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Katowice (śląskie)

TYNKARZ K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY/KONSERWATOR - od 1 850 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Kraków (małopolskie)

sprzedaz ciast, gofrów,kawy, lodów
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Trzcianka (wielkopolskie)