Praca BETONIARZ-ZBROJARZ Krobica kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Krobica, powiat: lwówecki, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg stanowiska

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BETONIARZ-ZBROJARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krobica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lwówecki

Zawód: betoniarz-zbrojarz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

Budowlanych 1, 59-600 Lwówek Śląski, powiat: lwówecki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lwówecki

Gmina pracodawcy: Lwówek Śląski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lwówek Śląski

Ulica pracodawcy: Budowlanych

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: betoniarz-zbrojarz*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 18.07.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - do 13,75 PLN

Kandydat musi potrafić wykonać zadania polecone przez szefa kuchni i kucharzy. Podsawowe zadania: przygotowanie produkcji oraz wydawnaie dań. Umowa zlecnie + ZUS, dyspozycyjnośc w godz. 11:00-23:00, wynagrodzenie od 1850 zł brutto, stawka godzinowa 13,75 zł brutto/godz.
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Wrocław (dolnośląskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA ST PO WER - 997,4 PLN

- - KOMPLETOWANIE OBSŁUGA REJESTRACJI, PACJENTÓW- PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ I USTALANIE TERMINÓW WIZYT PACJENTÓW,- PRZECHOWYWANIE DOKUMENTACJI ZDROWOTNEJ,- WSPŁPRACA Z PERSONELEM MED.-
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Łódź (łódzkie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - od 1 900 PLN

montarz stolarki budowlanej
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Żuromin (mazowieckie)

INSTRUKTOR - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Kargowa (lubuskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

montaż elementów w silnika elektrycznego lub okapu kuchennego, pakowanie, produktu gotowego. Praca w Jelczu-Laskowicach.Dojazd do miejsca pracy zapewniony. ( na wynagrodzenie składa się 1800 zł + premia lub dopełnienie do najniższej krajowejGiełda,- brutto)
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Jelcz-Laskowice (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Zabrze (śląskie)

INSTRUKTOR PŁYWANIA - 997,4 PLN

Prowadzenie indywidualnej i grupowej nauki pływania.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Płock (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

fryzjerstwo damskie i męskie, modelowanie, układanie, czesanie, strzyżenie i koloryzacja włosów. Wymagania: konieczne wykształcenie zawodowe w zawodzie fryzjer, oraz doświadczenie zawodowe i umiejętności zgodne z ww. zakresem, świadectwo czeladnika, dodatkowo - podstawy jęz. angielskiego.
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Kartuzy (pomorskie)

OPERATOR MASZYN PRZĘDZALNICZYCH - od 2 000 PLN

Obsługa maszyn Savio FTC - L, Zinser 421/450.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Łódź (łódzkie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA GABINETY GINEKOLOGICZNE I SALE ZABIEGOWĄ ORAZ CZYSZCZENIE SPRZĘTÓW MEDYCZNYCH WYSOKOSPECJALISTYCZNYCH - od 15 PLN

sprzątanie gabinetów ginekologicznych z salą zabiegową i czyszczenie sprzętu medycznego wysokospecjalistycznego - USG, kolposkop, lares, sterylizator, elektrokoagulator i inne
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Kraków (małopolskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

Kompleksowe sprzątanie pokoi hotelowych oraz domków letniskowych; sprzątanie pomieszczeń ogólnie dostępnych, zaplecza, ciągów komunikacyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Stare Drawsko (zachodniopomorskie)

OPERATOR WPROWADZANIA DANYCH - 997,4 PLN

operator wprowadzania danych
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Słubice (lubuskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28,122,123,124
kontakt przez PUP - 2015-11-06 - Łódź (łódzkie)

POMOCNIK SZLIFIERZA - od 13,37 PLN

Pomocnik szlifierza
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

POMOCNIK ELEKTROMONTERA - od 2 200 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Warszawa (mazowieckie)

KONSERWATOR CZĘŚCI / SPRZĘTU - od 1 850 PLN

Konserwacja suwnic
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Skawina (małopolskie)

PRACOWNIK PRALNI WODNEJ - 2 600 - 3 500 PLN

obsługa urządzeń pralniczych
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Kraków (małopolskie)

KUCHARZ - od 2 800 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-11-24 - Warszawa (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Wdrażanie na rynek preparatów holenderskiej firmy OLUS PLUS, których firma jest dystrybutorem na terenie Polski. Udział w sympozjach naukowych i targach wererynaryjnych. Prowadzenie licznych szkoleń, głównie dla lekarzy weterynarii, na terenie przychodni, jak również w innych miejscach w kraju. Sprzedaż preparatów na terenie całego kraju.
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

WIZAŻYSTKA / STYLISTKA - 997,4 PLN

Wizażystka / stylistka
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Góra (dolnośląskie)

PRACOWNIK OBRÓBKI KAMIENIA - od 1 850 PLN

Obróbka kamienia, praca w zakladzie kamieniarskim
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Wymysłówka (lubelskie)

SKRĘTACZ KABLOWY - od 2 800 PLN

realizacja procesu ciągnienia drutu i skręcania przewodów; obsługa urzadzeń produkcyjnych i pomocniczych; kontrolowanie przebiegu procesu produkcyjnego i pracy urządzeń; pobieranie próbek wyrobów do badań jako.ści; transportowanie surowców i wyrobów
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Skawina (małopolskie)

KUCHARZ - od 1 900 PLN

Przygotowanie posiłków.Pracodawca zapewnia szkolenie.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Otmuchów (opolskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 2 000 PLN

diagnoza i terapia osób z autyzmem
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA-KASJER- DOFWYNAGR50+ - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej i klienta, sprzedaż art. spożywczych i przemysłowych.
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Bożnów (lubuskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 888 PLN

przedstawiciel handlowy
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Jaworzno (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed