Praca BETONIARZ -PRODUKCJA OGRODZEŃ BETONOWYCH- 199 Tuszyn firma "DIG-BET" Danuta Jeziorska

Stanowisko: BETONIARZ -PRODUKCJA OGRODZEŃ BETONOWYCH- 199

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: produkcja ogrodzeń betonowych

Data publikacji: 2016-02-17

Lokalizacja: Tuszyn (dolnośląskie)

Pracodawca: firma "DIG-BET" Danuta Jeziorska

Miejsce pracy:
58-203 Tuszyn 6, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BETONIARZ -PRODUKCJA OGRODZEŃ BETONOWYCH- 199

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tuszyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dzierżoniowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dzierżoniów

Zawód: betoniarz-zbrojarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Betoniarz-zbrojarz*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie we wskazanym zawodzie

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: firma "DIG-BET" Danuta Jeziorska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: dzierżoniowski

Gmina pracodawcy: Dzierżoniów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tuszyn

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: betoniarz-zbrojarz*