Praca BETONIARZ-ZBROJARZ Biały Bór MD BUDINVEST Sp. z o.o. Biały Bór

Brzeźnicka 41, 78-425 Biały Bór, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: wg stanowiska

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BETONIARZ-ZBROJARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Biały Bór

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: szczecinecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Biały Bór

Zawód: betoniarz-zbrojarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, budowlane

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: MD BUDINVEST Sp. z o.o. Biały Bór

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: szczecinecki

Gmina pracodawcy: Biały Bór

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Biały Bór

Ulica pracodawcy: Brzeźnicka

Numer budynku pracodawcy: 41

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Zawód wykonywany przez pracownika: betoniarz-zbrojarz*