Praca BARMANKA Ostrów Wielkopolski DRINK-BAR JOKERS CLUB-DART Dziewięcki Krzysztof

Raszkowska 44, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
praca w barze,wykształcenie bez znaczenia,może być do przyuczenia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 2 zmiany 9-17, 17-24

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BARMANKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostrów Wielkopolski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ostrów Wielkopolski

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: DRINK-BAR JOKERS CLUB-DART Dziewięcki Krzysztof

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: tel. 505 029 063

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: ostrowski

Gmina pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Ulica pracodawcy: Raszkowska

Numer budynku pracodawcy: 44

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Podobne oferty pracy

MONTER MEBLI - od 2 200 PLN

chęci do pracy
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Odolanów (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA- PRACOWNIK W DZIALE MAJSTERKOWICZA - od 1 850 PLN

wykształcenie bez znaczenia, mile widziana znajomości branży,
"TURKMENA" Sp. z o.o. - 2016-06-28 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ELEKTRYK/ELEKTROMONTER - od 3 300 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych,wykształcenie bez znaczeniamile widziane doświadczenie w pracy na ww. stanowiskukonieczne prawo jazdy kat. Bpraca na terenie Ostrowa i okolic
ELEKTRO DOM Usługi Elektryczne Rafał Więcławik - 2017-04-11 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

wykształcenie bez znaczeniadoświadczenie mile widzianedyspozycyjność
Bar Eliusz Elżbieta Popielska - 2016-08-29 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SIOSTRA POGOTOWIA PCK - 997,4 PLN

usługi opiekuńcze w domu chorego
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH - od 2 300 PLN

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA W OBSZARACH MAGAZYNOWYCH
Adecco Poland Sp. z o.o. - 2017-04-06 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

pozyskiwanie nowych i obsługa aktualnych klientów
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Podbiele (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Utrzymywanie porządku w zakładzie pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Zawisty (mazowieckie)

SPRZEDAWCA ( PO WER ) - 997,4 PLN

staż - szkolenie BHP i p.poż, zapoznanie ze standartami firmy i specyfiką pracy w sklepie, zapoznanie się na bieżąco z ofertą handlową oraz informowanie o niej klientów, dbanie o wizerunek firmy, poprzez stosowanie wysokichstandartów obsługi klientów, nauka obsługi kasy fiskalnej, nauka obsługi lady mięsnej, różnicowanie typów mięsa, wędlin itp., wykładanie towaru i rozładowywanie dostaw, dbanie o estetykę sklepu i dobre samopoczucie klientów, Na w/w stanowisku wymagane jest badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Przygodzice (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

Dostarczanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Małkinia Górna (mazowieckie)

MONTER- OPERATOR MASZYN - od 1 850 PLN

Wykształcenie min. zawodowe, znajomość rysunku technicznego, zdolności manualne, mile widziane doświadczenie na prasach, tłoczniach,montażu, może być osoba do przyuczenia.Obsługa maszyn i urządzeń- montaż filtrów.
ASSO Filter Sp. z o.o. Spólka Komandytowa - 2016-02-18 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - od 1 850 PLN

montaż stolarkiwykształcenie min. zawodoweprawo jazdy kat. Bmoże być osoba do przyuczeniaprof. II, art. 49, rej. na dzień 07.11.2016
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Boguty-Pianki (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W KWIACIARNI - od 462 PLN

Wykształcenie bez znaczenia, kurs florystyczny, zdolności manualne, doświadczenie mile widziane, układanie bukietów, kompozycji kwiatowych, ogólna wiedza na temat florystyki,
Kwiaty i Artykuły Przemysłowe Elżbieta Wewior - 2016-04-25 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

DRUKARZ TKANIN - od 1 850 PLN

obsługa i czyszczenie maszyny do wykonywania nadruków na tkaninach
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

MURARZ - od 2 000 PLN

chęci do pracy, wymagana znajomość branży budowlanej oraz umiejętności w zawodzie murarza1 zmiana: 7-15wynagrodzenie: 2000 zł brutto
BUDOMAX Mirosława Górecka - 2017-04-18 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 150 PLN

kierowca na trasach międzynarodowych
Firma Transportowa - JARKOPOL - 2017-02-01 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

dostarczanie klientom towarów
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

POMOC BIUROWA - od 925 PLN

przygotowywanie przesyłek, sprzątanie biurawykształcenie min. zawodowe1/2 etatu
"AB-UNIMET" Bogdan Andrzejewski - 2016-08-19 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

OPERATOR ŁADOWARKI TELESKOPOWEJ (UPR.IWJO) - od 2 000 PLN

wymagane uprawnienia IWJO, prawo jazdy kat. B
PPHU PROTECH, Roman Świątek - 2017-01-26 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SZWACZ/SZWACZKA - od 2 116 PLN

Obsługa narzędzi:
kontakt przez OHP - 2016-08-16 - Nowe Skalmierzyce (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

wyksz. zawodowe, doświadczenie na ww stanowisku, miejsce pracy: Gutów (pracodawca dowozi), wynagrodzenie+premia
PHU Studniewski - 2016-01-18 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - 1 850 - 4 000 PLN

Wymagania wysokościowe pow. 3m, doświadczenie w pracy ocieplenia, elewacje budynków- zewnętrze; remonty, wykończenia- wewnętrzne; delegacje teren kraju, pracodawca zapewnia:zakwaterowanie, dietę, dojazd
BER-BUD PIOTR BEREK - 2016-04-22 - Odolanów (wielkopolskie)

PRAWNIK - od 2 500 PLN

Opracowywanie wniosków dla klientów firmy ubiegąjących się o dotacje ze środków zewnętrznych, bieżący kontakt z instytucjami wdrażającymi środki pomocowe.
4 GRANTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-01-05 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. CE - 3 000 - 3 500 PLN

Przewóz materiałów i maszyn
Przedsiębiorstwo Budowy i Utrzymania Dróg Sp. z o.o. - 2017-03-22 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

ASYSTENT FINANSOWO-KSIĘGOWY - od 1 950 PLN

wyksz. min. średnie ekonomiczne, obsługa rachunkowo-podatkowa, osoba zarejestrowana w PUP, do 30 r/ż
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPAWACZ - od 10 PLN

wyksz. zawodowe lub średnie, chęci do pracy, spawanie tworzyw sztucznych
WYTWARZANIE ARTYKUŁÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH "PROFIT" - SŁAWOMIR I ANNA BIERNACZYK - 2015-11-30 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

BARMANKA - od 13 PLN

obsługa klientów
I.E."DAWPOL" F.P.H.U. S. C. - 2017-03-01 - Żory (śląskie)

MONTER OKIEN - od 1 850 PLN

mile widziane doświadczenie, może być osoba chętna do przyuczenia,umiejętność montowania stolarki PCV, montaż okien ,drzwi, parapetów, praca Ostrów Wlkp. i okolice;
IMPULS Piotr Długiewicz - 2016-01-05 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)