Praca BARMANKA/BARMAN Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: BARMANKA/BARMAN

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: serwowanie dań oraz napojów, parzenie kawy, przygotowywanie soków, podgrzewanie kanapek, zbieranie i mycie naczyń barowych,

Data publikacji: 2016-09-29

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
serwowanie dań oraz napojów, parzenie kawy, przygotowywanie soków, podgrzewanie kanapek, zbieranie i mycie naczyń barowych,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BARMANKA/BARMAN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie lub wyższe, uczciwość, chęć do pracy i do nauki, pogodne usposobienie, obowiązkowość, mile widziana znajomość przynajmniej jednego języka w stopniu komunikatywnym,

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

ELEKTRYK - od 2 000 PLN

Wykonywanie instalacji elektrycznych, usuwanie awarii, obsluga klientów, uczestnictwo w negocjacjach handlowych
kontakt przez PUP - 2017-07-28 - Warka (mazowieckie)

BRUKARZ - 1 850 - 2 500 PLN

Układanie kostki brukowej, krawężników, przygotowanie podbudowy.
Rafał Kazek UNI-PROJEKT - 2016-08-05 - Kraków (małopolskie)

KROJCZY - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się z dyspozycją produkcyjną i rysunkiem układu elementów mebli wykonanym na powierzchni materiału.2. Rozcinanie i układanie materiału na mniejsze elementy oraz krojenie materiałów.3. Wykrawanie elementów mebli.4. Przenoszenie wykrojów do sterowni i ich kompletowanie.5. Dobór skór, rozplanowywanie rozkroju i krojenie wyrobów ze skór naturalnych.6. Sprawdzanie sprawności technicznej, regulowanie i konserwacja.7. Porządkowanie stanowiska pracy.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Chwaszczyno (pomorskie)

CIEŚLA- MONTER SZALUNKÓW - od 3 000 PLN

wykonywanie specjalistycznych wybitek ciesielskich, praca około 20 godz/tyg., dni i godziny pracy do ustalenia
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Piastów (mazowieckie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

WYKONYWANIE POWIERZONEJ PRACY:WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ŚREDNIE, MILE WIDZIANE ORZECZENIE LEKARSKIE O BRAKU PRZECIWWSKAZAŃ DO WYKONYWANIA PRACY NA ZAJMOWANYM STANOWISKU, PRAWO JAZDY B,BADANIA PSYCHOTECHNICZNE, ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI, 3 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KELNER/KA - od 10 PLN

przygotowywanie posiłków, imprez okolicznościowych
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

OBSŁUGA KLIENTA, SPRZEDAŻ ART. SPOŻYWCZON-PRZEMYSŁOWYCH
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

zgodny z programemm stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Białaczów (łódzkie)

SPAWACZ - od 2 400 PLN

spawanie elektryczne
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Radom (mazowieckie)

SERWISANT MONTAŻYSTA - 997,4 PLN

przygotowywanie stolarki do transportu, wnoszenie stolarki, montaż
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Brzeźno (kujawsko-pomorskie)

REFDO30 - KIEROWNIK DZIAŁU CZĘŚCI ZAMIENNYCH - od 2 100 PLN

Sprzedaż części zamiennych
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Opole (opolskie)

FIZJOTERAPEUTA - STAŻ - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Zakopane (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ- STAŻE WRPO 109 - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej- staże WRPO 109
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Września (wielkopolskie)

PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI - do 1 850 PLN

Kompletacja zamówień
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Radomsko (łódzkie)

KASJER \ SPRZEDAWCA \ SORTOWACZ - od 1 850 PLN

sprzedaż oraz sortowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Tychy (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH (OFERTA PRACY PO STAŻU) - od 925 PLN

wykonywanie prac biurowych, porządkowanie, segregacja i archiwizacja dokumentów, wykonywanie czynności kancelaryjnych
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Lipinki (małopolskie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - od 2 000 PLN

montowanie elementów i podzespołów stolarki budowlanej, montowanie okuć metalowych - klamek, zew. uchwyt, składanie stolarki budowlanej, transportowanie elementów i akcesoriów do montażu, przygotowywanie otw. do montażu, obróbka i prace wykończeniowe, wymiana stolarki, obmiary stolarki
kontakt przez PUP - 2017-11-07 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY- SPRZĄTACZKA - do 13 PLN

Sprzątanie pokoi hotelowych, mycie, odkurzanie, ogólne utrzymanie czystości. Miejsce pracy: Wrocław, Pl. Powstańców Śląskich i inne lokalizacje na terenie Wrocławiamin. 77 h miesięcznie, dyspozycyjność 9-17Sala B
kontakt przez PUP - 2017-10-26 - Wrocław (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 2 200 PLN

Przyjęcie towaru, pakowanie, sortowanie, przygotowywanie wysyłki, obsługa komputera, systemu magazynowego
kontakt przez PUP - 2017-06-09 - Bobolice (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACJI - od 2 000 PLN

-wykonywanie prac biurowych- bieżąca obsługa komputera i innych urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Kuczbork-Osada (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - do 2 000 PLN

Przygotowywanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawnia potraw przez kuchnię; obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw i owoców na późniejsze potrawy; utrzymanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego; dbanie o dostępność środków czystości w kuchni i na zapleczu sanitarnym; czyszczenie sprzętu kuchennego, powierzchni stołów, podłóg i maszyn oraz zmywanie naczyń po zakończonym dniu pracy; doraźna pomoc szefowi kuchni oraz pozostalym kucharzom; pozostałe prace porządkowe mające na celu utrzymanie kuchni w czystości oraz ułatwienie pracy całej obslłdze lokalu. Umowa o pracę na czas określony. Praca jednozmianowa: 8:00-16:00. Oferta dostępna w sali G
kontakt przez PUP - 2017-05-23 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK LEŚNY - 997,4 PLN

proste zadania przy uprawie i utrzymaniu lasówokrzesywanie cieńkich drzew narzędziami ręcznymizbieranie nasion z drzewostanówukładanie drewna w stosysadzenie sadzonek dzew i krzewówpomoc przy budowie i rozbiórce ogrodzeń upraw leśnychStaż odbywać się będzie w gmnie Osielsko
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Niemcz (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

prace serwisowe (m.in: wymian oleju, naparwa ukł.hamulcowego,geometrua kół, wymiana rozrządu, diagnostyka komputerowa, przeglądy pogwarancyjne) Uczestnikami projektu mogą zostać osoby młode wieku 18-29 lat (tj. do dnia poprzedzającego ukończenie 30 roku życia) zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rzeszowie jako bezrobotne z określonym II profilem pomocy. W przypadku osób bezrobotnych do 25 roku życia do projektu przystąpić mogą osoby pod warunkiem, iż od ostatniej rejestracji do czasu przystąpienia do projektu nie upłynął okres 4 miesięcy. CV proszę przesyłać na adres e-mail brzeszotko (at) pup.rzeszow.plz zaznaczeniem nazwy stanowiska w tytule wiadomości lub numeru oferty. Wiadomości, od osób które nie spełniają tych warunków, nie będą brane pod uwagę.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Rzeszów (podkarpackie)

KIEROWCA - od 2 600 PLN

przewóz towarów
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Pyrzowice (śląskie)

SALOWA - 997,4 PLN

salowa
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Poddębice (łódzkie)

ANALITYK BIZNESOWY IT, MŁODSZY MENEDŻER - do 11 500 PLN

- określanie wymaganych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa IT i implementowanie ich, - zbieranie wymagań: ocena serwisów, analiza danych, przeprowadzanie rozmów z partnerami, - udzielanie wsparcia inżynierom ds. bezpieczeństwa, - pomoc w zakresie quality control oraz project management, - ścisła współpraca z biznesem. Praca jednozmianowa w godz.: 8:00-17:00.
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa sklepu internetowego,pakowanie,przygotowywanie i wysyłka towaru,przyjmowanie zamówień.
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Zambrów (podlaskie)

ROZBIERACZ DROBIU (DOFINANSOWANIE) - od 2 200 PLN

rozbiór drobiu na elementy
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 850 PLN

Montaż z konstrukcji stalowych
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Brzezie (opolskie)