Praca AUTOMATYK Starachowice kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: AUTOMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Starachowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starachowicki

Zawód: technik automatyk

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 8

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach

Radomska 76, 27-200 Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: starachowicki

Gmina pracodawcy: Starachowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Starachowice

Ulica pracodawcy: Radomska

Numer budynku pracodawcy: 76

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik automatyk

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I TECHNICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA - 997,4 PLN

Dysponowanie środkami transportowymi i sprzętami, prowadzenie dokumentacji technicznej posiadanych sprzętów, rejestrowanie i weryfikowanie zgłoszonych usterek przez operatorów, prowadzenie niezbednej dokumentacji eksploatycyjnej sprzętów, organizowanie pracy kierowców i operatorów, przeprowadzanie wywiadu gospodarczego o kondycji finansowej firm zlecającej usługi, obssługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Wojkowice Kościelne (śląskie)

ZDOBNIK SZKŁA(I) - od 1 850 PLN

zdobienie szkła, malowanie szkła
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Pogórska Wola (małopolskie)

POMOC LAKIERNIKA - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuPO WER
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Drezdenko (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Głubczyce (opolskie)

SPECJALISTA DS. WINDYKACJI I ROZLICZEŃ - 997,4 PLN

PROWADZENIE ROZLICZEŃ Z KLIENTAMI, PODPISYWANIE UMÓW, OBSŁUGA PROCESU PONAGLAJĄCEGO
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Spalice (dolnośląskie)

STAŻ- DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Namysłów (opolskie)

POMOCNICZY PRACOWNIK POLOWY - od 1 850 PLN

- wysiew nasion, przygotowywanie rozsad, wysadzanie rozsad na polu, pielęgnacja roślin.
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Mierzyn (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Asystent do spraw księgowości
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Choszczno (zachodniopomorskie)

SEKRETARKA W KANCELARII PRAWNEJ - do 1 850 PLN

Oferta dla osób do 30 roku zgodnie z art. 150f ustawy.Wykształcenie wyższe; umiejętność obsługi urzadzeń biurowych, prowadzenia korespondencji, znajomość procedur biurowych, znajomość pakietu programu MS Office; komunikatywna znajomość jęz. angielskiego; zakres obowiązków: bieżąca obsługa sekretariatu, odbiór i wysyłka korespondencji, redagowanie pism wynikających z bieżącej działalności sekretariatu kancelarii adwokackiej, prowadzenie ewidencji spraw prowadzonych przez kancelarię; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Gliwice (śląskie)

MONTER RUSZTOWAŃ - do 2 000 PLN

Montaż i demontaż konstrukcji rusztowań na obiektach przemysłowych i budowlanych . Praca jednozmianowa w godz.: 8:00-16:00. Miejsce pracy: Wrocław, Dolny Śląsk, cała Polska (pelne oddelegowanie).
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Wrocław (dolnośląskie)

IT ENGINEER/ PROGRAMISTA - 7 000 - 12 000 PLN

programowanie i testowanie aplikacji webowych, deskopowych, mobilnych, projektowanie i implementowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta, dokonywanie głębokich analiz złożonych problemów technicznych, pisanie wewnętrznych instrukcji postępowania i prowadzenie dokumentacji technicznej, aktywne dzielenie się z członkami zespołu odkryciami, błędami i pomysłami w celu poprawy i optymalizacji działania aplikacji
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Kraków (małopolskie)

POMOC PRZY OBRÓBCE DREWNA - 997,4 PLN

praca przy produkcji wyrobów z drewna
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Warszkówko (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI SOLARIUM - od 1 850 PLN

Obsługa solarium
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

CUKIERNIK - POMOC - od 2 000 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Dąbrówka (mazowieckie)

SPRZEDAWCA 1/2 ETATU - od 925 PLN

obsługa kasy fiskalnej, zamawianie i przyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Sandomierz (świętokrzyskie)

POMOC KUCHENNA (12/12) - od 1 850 PLN

osoby do 30 roku życia z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Gliwice (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowo-gospdoarcze (pielęgnacja terenów zielonych, plewienie klombów, nasadzanie krzewów, koszenie trawników, obcinanie żywopłotów, zamiatanie ulic, załadunek i wywóz nieczystości
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Tarnówka (wielkopolskie)

-obsługa klienta bezpośrednia i zdalna-przygotowywanie ofert-wydawanie towaru-dowóz towaru do klienta-fakturowanie
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Gdynia (pomorskie)

REFERENT DS. KSIĘGOWYCH - od 1 850 PLN

księgowanie dokumentów, wystawianie faktur, prowadzenie kasy, obsługa studentów
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR MASZYNY DO PRZECISKÓW - od 1 850 PLN

Obsługa maszyny do przecisków, wykonywanie przecisków pod drogami
kontakt przez PUP - 2016-07-09 - Krosno (podkarpackie)

CIEŚLA SZALUNKOWY/ ZBROJARZ (Z) - do 2 300 PLN

Cieśla szalunkowy/ zbrojarz
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Tarnów (małopolskie)

INŻYNIER BUDOWY - 997,4 PLN

nadzór i kierownaie robotami budowlanymi pod opieką osób posiadających uprawnienie,kosztorysowanie,przygotowanie ofert przetargowych.
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Łomża (podlaskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Sejny (podlaskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 970 PLN

- malowanie- tynkowanie- prace remontowe
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Lubatowa (podkarpackie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Lipsko (mazowieckie)

EKSPEDIENTKA RPO - od 1 750 PLN

Sprzedaż wyrobów cukierniczych, obsługa klientów.1 osoba będzie pracowac na ul. Zielona 2, 2-ga na ul. Legionów 12.
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Łódź (łódzkie)

STARSZY ANALITYK FINANSOWY - od 9 000 PLN

Przygotowywanie raportów o zdolności finansowej klienta
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Kraków (małopolskie)