Praca BARMAN X1 Chełmża kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Chełmża, powiat: toruński, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodny

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BARMAN X1

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chełmża

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: toruński

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 01.03.2017

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Towarowa 4/6, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Toruń

Gmina pracodawcy: Toruń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Toruń

Ulica pracodawcy: Towarowa

Numer budynku pracodawcy: 4/6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 06.09.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SZWACZKA MASZYNOWA - od 2 000 PLN

Szycie pokrowców meblowych, tapicerni meblowych; obsługa maszyn szwalniczych jednoigłowych i dwuigłowych
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Szamotuły (wielkopolskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

Zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Puławy (lubelskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA - 997,4 PLN

praca wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Legnica (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Przewóz ładunków według zleceń
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY ( PO WER ) - 997,4 PLN

staż - pozyskiwanie klientów, obsługa, zawiranie umów, zapoznanie się z tematem ubezpieczeń( ubezpieczenia majątkoweczyli samochodowe, mieszkaniowe, firmowe, ubezpieczenia zdrowotne, na życie,)udział w szkoleniach firmowychposzczególnych towarzystw ubezpieczeniowych, zapoznanie się z produktami poszczególnych firm, udział w egzaminach KNF organizowanych przez poszczególne towarzystwa ubezpieczeniowe, zapoznanie z programami i systemami obliczeniowymi poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych, pozyskiwanie klientow poprzez bezpośredni kontakt z klientemoraz telemarketing, obsługa klienta w zakresie ofert towarzystw ubezpieczeniowych, doradztwo w zakresie różnego rodzaju ubezpieczeń, zawieranie umów ubezpieczeniowych z obecnymi oraz nowymi klientami biura, obsługa posprzedażowa i utrzymanie relacji z klientem, rozliczanie druków ścisłego zarachowania oraz polis z towarzystwami ubezpieczeniowymiKomputer: ilość godzin 7
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 1 000 PLN

WYKONYWANIE OPERACJI DEMONTAŻOWO- MONTAŻOWYCH POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH I ICH ZESPOŁÓW, MYCIE I CZYSZCZENIE CZĘŚCI I ZESPOŁÓW, PRZEPROWADZANIE WERYFIKACJI ZUŻYTYCH CZĘSCI I ZESPOŁOW, DORABIANIE I DOPASOWYWYANIE CZĘŚCI NIEZNORMALIZOWANYCH PRZY WYKORZYSTANIU OBRÓBKI RĘCZNEJ, MECHANICZNEJ, PLASTYCZNEJ I RÓŻNYCH SPOSOBÓW ŁĄCZENIE(KLEJENIE, NITOWANIE, LUTOWANIE, SPAWANIE, ZGRZEWANIE ITP.), ORGANIZOWANIE ORAZ UTRZYMYWANIE W CZYSTOŚCI STANOWIKSA PRACY, PRZY UWZGLĘDNIENIU ZASAD RACJONALNEJ ORGANIZACJI PRACY, PRZEPISÓW BHP I OHCRONY PRZECIWPOŻAROWEJ, WYKONYWANIE ROZLICZEŃ KOSZTÓW USŁUG OBSŁUGOWO NAPRAWCZUCH, SPRAWDZANIE JAKOŚCI WYKONYWANI8A PRAC OBSŁUGOWO NAPRAWCZYCHWYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, PRAWO JAZDY KAT B, MIN. 4 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO MILE WIDZIANA UMIEJĘTNOŚCI: PRZYJMOWANIE POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH I ICH ZESPOŁOW DO NAPRAWY, SPORZĄDZANIE PROTOKOŁÓW PRZYJĘCIA, USTALANIE PRZYCZYN USTEREK I USZKODZEŃ POSZCZEGÓLNYCH UKŁADÓW, ZESPOŁOW I MECHANIZMÓW POJAZDÓW SAMOCHOWYCH METODAMI DIAGNOSTYCZNYMI, USUWANIE USTEREK W ZESPOŁACH I UKŁADACH POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH W RAMACH NAPRAW BIEŻĄCYCH I OKRESOWYCH
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KOSZTORYSANT BUDOWLANY - STANOWISKO III - od 1 850 PLN

Pomoc w dziale technicznym, drukowanie, składanie projektów budowlanych, pomoc w przygotowywaniu dokumentów przetargowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Częstochowa (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Drawno (zachodniopomorskie)

POMOC NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

Wykształcenie policealne lub wyższe.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Łańce (śląskie)

ASYSTENT ZOOTECHNIKA - do 1 850 PLN

Asystent zootechnika. Obsługa sektoa krycia i porodów: szczepienia, odsady, profilaktyka Obsługa programu komputerowego (rolniczego) dotyczącego zarządzania w chlewni.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Hruszniew-Kolonia (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 800 PLN

pozyskiwanie oraz obsługa obecnych klientów firmy
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Tychy (śląskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ CERAMICZNYCH - 2 300 - 2 500 PLN

obsługa linii produkcyjnej
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

MŁODSZY ASYSTENT GEODETY - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Gdynia (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Obsługa klienta, komputera ; sporządzanie pism, zestawień, analiz
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Żary (lubuskie)

POMOCNIK MLECZARSKI - 997,4 PLN

prace pomocnicze w przetwórstwie mleka
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - od 2 000 PLN

montaż konstrukcji pod zabudowy i wypełnienie zabudowań płytami i materiałami budowlanymi, praca na wysokości powyżej 3 metrów.Oferta pracy złożona w celu uzyskania informacji starosty o braku możliwości zaspokojenia potrzeb kadrowych w oparciu o lokalny rynek pracy.
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Szapsk (mazowieckie)

INSTALATOR - od 2 200 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Warszawa (mazowieckie)

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych, przyłączy elektrycznych oraz oświetleń ulicznych
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Sokolniki (podkarpackie)

HYDRAULIK - od 1 850 PLN

drobne naprawy hydrauliczne
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Chrzanów (małopolskie)

załadunek, rozładunek towaru, prowadzenie samochodu ciężarowego, wykonywanie czynności kontrolno - obsługowych, mycie i czyszczenie pojazdu
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Zielona Góra (lubuskie)

SPRZĄTAJĄCA - od 2 000 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Krutyń (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 925 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Żuromin (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Roboty remontowo-budowlane
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Nieznanowice (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 3 636 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Warszawa (mazowieckie)