Praca BARMAN - SPRZEDAWCA Świecie kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
obsluga kasy fiskalnej, obsługa monitoringu, składanie zamówień, odprowadzenie utargu wg zasad określonych w zakładzie, przyjmowanie i składowanie towaru, okresowe cuszczenie półek, lad, szaf chlodniczych i utrzymanie porządku w lokalu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BARMAN - SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świecie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świecki

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, handlowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: OBSŁUGA KASY FISKALNEJ

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: 30+

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Wojska Polskiego 195A, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: świecki

Gmina pracodawcy: Świecie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świecie

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 195A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.12.2015

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - do 925 PLN

produkcja pizzy i przygotowanie surowców do produkcji pizzy
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Bukowno (małopolskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - 997,4 PLN

1. Realizacja zamówień klientów.2. Odbiór towarów od dostawców - wcześniej zamówiony (pomoc).3. Prowadzenie dokumentacji zakupów - pomoc.
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT DS. MARKETINGU - od 1 200 PLN

wsparcie funkcjonownia firmy, współtworzenie wizerunku firmy, kontakty z kontrahentami i klientami wietnamskimi
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta. Wydawanie towaru z magazynu.
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Stalowa Wola (podkarpackie)

ŻAŁOBNIK - od 1 850 PLN

Obsługa pogrzebu.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Tumlin-Zacisze (świętokrzyskie)

KUCHARZ - od 925 PLN

sporządzanie asertymentu potraw i napojów z surowców i półproduktów spożywczych m.in. w oparciu o receptury kuchni ukraińskiej i rosyjskiej
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Murzasichle (małopolskie)

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Brzozówka (małopolskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - 997,4 PLN

prowadzenie rejestrów ,prowadzenie listy adresowej, pocztowej, telefonicznej,telefoniczny kontakt z klientem
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

PROJEKTANT BIŻUTERII - od 1 850 PLN

obsługa programu matrix 6.0
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

GEODETA - od 1 850 PLN

Pomiary terenowe, opracowanie wyników, sporządzanie dokumentacji, przygotowywanie danych do tyczenia. Oferta skierowana do osób zarejestrowanych w PUP, z ustalonym II profielm pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Bielsko-Biała (śląskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

obróbka drewna, docinanie blatów, oklejanie drewna
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Wieluń (łódzkie)

SPRZEDAWCA X1 - do 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

-obsługa sekretariatu oraz dziennika podawczego,-obsługa technicznych urządzeń biurowych będących na wyposażeniu Komendy,-prowadzenie terminarza spotkań komendantów,-klasyfikacja akt zgodnie z rzeczowym wykazem akt,-archiwizacja dokumentów,-czuwanie nad terminowym realizowaniem poleceń opiekuna stażu,-prace pomocnicze w zakresie spraw związanych z obsługą odpraw i narad z udziałem Komendanta Powiatowego oraz pomoc w przygotowaniu uroczystości okolicznościowych,-sporządzanie pism oraz innych dokumentów na polecenie opiekuna stażu,-prace związane z uzupełnieniem dokumentacji,-obsługa programów komputerowych (wprowadzanie danych do systemów komputerowych wykorzystywanych w PSP).
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Wieliczka (małopolskie)

KELNER - 997,4 PLN

organizacja pracy na sali i bufecie, przygotowanie sali do pracy, zapoznanie z techniką podawania dań głównych, przystawek, deserów.
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Gostynin (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

rozbiór i wykrawanie mięsa, przygotowanie farszu, odwieszanie, nadziewanie, odkręcanie wędlin, pakowanie towaru, utrzymanie porzadku
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Niewieścin (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER-ZAOPATRZENIOWIEC - od 2 700 PLN

prace magazynowe, transport
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Kcynia (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy, mycie okien, sprzątanie powierzchni obiektu, sprzątanie czyszczenie urządzeń kuchennych i sanitarnych, wykonywanie innych zleconych zadań zwiazanych ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Turek (wielkopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

Pracownik ogólnobudowlany
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Bieganów (świętokrzyskie)

OBSŁUGA TECHNICZNA - od 1 850 PLN

Oferta przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP do 30 r.żObsługa techniczna imprez I zmiana 8-16 pn-pt
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 1 900 PLN

kreacja i przygotowywanie projektów graficznych. tworzenie wizualizacji i prezentacji
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Malbork (pomorskie)

FLORYSTA - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się z przepisami BHP i PPOŻ.2. Zapoznanie się ze specyfikacją miejsca pracy.3. Zapoznanie się z narzędziami pracy, nowoczesnymi technikami florystycznymi.4. Zapoznanie się z kwiatami: nazwy, właściwości, dobór, przeznaczenie.5. Zapoznanie się z dodatkami bukieciarskimi.6. Zapoznanie się z pozostałą gamą produktów w celu doboru odpowiedniej kompozycji.7. Przygotowanie kwiatów do sprzedaży, pielęgnacji, roślin żywych.8. Zapoznanie się ze specyfikacją florystyki ślubnej, I komunijnej i inne szczególne okazje.9. Pomoc w wykonywaniu kompozycji, stroików, bukietów różnymi technikami.
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Somonino (pomorskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

Obsługa narzędzi i urządzeń ogrodniczych.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Stalowa Wola (podkarpackie)

OPERATOR CAD - od 2 000 PLN

konstruowanie maszyn i urządzeń za pomocą programów CAD
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Żelisławice (śląskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

- opieka nad dziećmi przebywającymi na świetlicy szkolnej, czytelni, stołówce,- organizacja zabaw i zajęć dla dzieci przebywających na świetlicy,- pomoc przy odrabianiu lekcji,- współorganizowanie przedsięwzięć kulturalnych i sportowych, - organizacja zajęć oraz opieka nad dziećmi przebywającymi na półkolonii oraz podczas zajęć sportowych organizowanych w czasie wakacji,- sprawowanie opieki nad osobami przebywającymi na boisku sportowym,- organizowanie zajęć czytelniczych dla dzieci.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Ropica Polska (małopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - JANKI - od 1 850 PLN

branża ogrodnicza, kwiaty i akcesoria, rozładunek i załadunek towaru, kompletacja zamówień, prace porządkowe na placu i w magazynie, praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-15
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Janki (mazowieckie)

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Stara Błotnica (mazowieckie)

ELEKTRYK AUTOMATYK - 3 000 - 4 000 PLN

Utrzymywanie ruchu produkcji, wdrożenie nowych maszyn.
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Otmuchów (opolskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY W ZAKŁADZIE ENERGETYCZNYM -ELEKTRYK (9 PJ.) - od 3 550 PLN

praca przy urządzeniach energetycznych znajdujących się całkowicie lub częściowo pod napięciem, dokonywanie wyłączeń i przyłączeń urządzeń elektroenergetycznych w trybie roboczym i awaryjnym, likwidacja zakłóceń i awarii elektrycznych,usuwanie usterek i dokonywanie konserwacji urządzeń elektrycznych i automatyki, stwierdzanie i definiowanie usterek oraz nieprawidłowości pracy urządzenia, prowadzenie dokumentacji ruchowej, ...
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Warszawa (mazowieckie)

BARISTA - od 2 200 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Warszawa (mazowieckie)

KELNER-BARMAN - od 2 200,6 PLN

Obsługa gości, przyjmowanie zamówień telefonicznie.
Firma Handlowo-Usługowa Michał Grabowski - 2016-05-18 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

Wybierz miejscowość