Praca BARMAN-KELNER Słońsk Dolny kontakt przez PUP

Słońsk Dolny, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: OBSŁUGA BARU, OBSŁUGA KLIENTA

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BARMAN-KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Słońsk Dolny

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: aleksandrowski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 08.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

Przemysłowa 1, 87-700 Aleksandrów Kujawski, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: SKIEROWANIE

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: aleksandrowski

Gmina pracodawcy: Aleksandrów Kujawski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Aleksandrów Kujawski

Ulica pracodawcy: Przemysłowa

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

obsługa biura
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Legnica (dolnośląskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Gniezno (wielkopolskie)

EKSPEDIENT WYPOŻYCZALNI-POMOC WULKANIZATORA - od 1 850 PLN

prezentowanie oferty wypożyczalni; wydawanie i przyjmowanie wypożyczonego artykułu; kontrolowanie i utrzymanie sprawności wypożyczanych rzeczy; wystawianie dokumentów wypożyczenia i pobieranie opłat za usługę; pomoc wulkanizatorowi
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Zgierz (łódzkie)

DZIEWIARZ MASZYN SANECZKOWYCH - od 2 000 PLN

Obsługa maszyn dziewiarskich saneczkowych.
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Płock (mazowieckie)

KONSERWATOR BUDYNKÓW - 997,4 PLN

dbałość o powierzony sprzęt i jego konserwację
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Sosnowica (lubelskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 1 850 PLN

według zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Gniezno (wielkopolskie)

STAŻ/FP/ - PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

sporządzanie pism, przyjmowanie korespondencji
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Deszczno (lubuskie)

PRACOWNIK OCHRONY /NIEPEŁNOSPRAWNI/ - od 2 000 PLN

Ochrona mienia
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Płock (mazowieckie)

ASYSTENT KOORDYNATORA EVS - od 2 550 PLN

Wsparcie w przygotowaniu/koordynacji projketów lokalnych i międzynarodowych, wsparcie wolontariuszy zagranicznych, poszukiwanie partnerów z Turcji oraz utrzymanie z nimi kontaktu, wsparcie przy przygotowaniu warsztatów edukacyjnych dla uczniów, gromadzenie i administracja dokumentacją projektową.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - od 1 000 PLN

kontakty z klientami zagranicznymi;
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Opole (opolskie)

KRAWIEC - od 2 000 PLN

szycie i wykończenia
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Łęczna (lubelskie)

FRYZJER-STYLISTA - od 2 100 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Warszawa (mazowieckie)

DOFINANS. DO WYNAGRODZ .50+ - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - do 1 850 PLN

transport towarów wózkiem widłowym, rozładunek, załadunek pojazdów, segregowanie odpadów
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Chorzów (śląskie)

WIKLINIARZ - od 1 850 PLN

zgodny z charakterystyką pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Bronów (wielkopolskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

INKASOWANIE ZA POMOCĄ KASY REJESTRACYJNEJ NALEŻNOŚCI OD KLINTÓW, PRZYJMOWANIE NALEŻNOŚCI W FORMIE GOTÓWKI, WYDAWANIE RESZTY OD KLINETÓW, ROZLICZANIE KASY I PRZEKAZYWANIE UTARGÓW DO KASY GŁÓWNEJ, DBANIE O CZYSTOSĆ I ESTETYKĘ MIEJSCA PRACY.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Cedynia (zachodniopomorskie)

ASYSTENT PRAWNY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Mikołów (śląskie)

INSPEKTOR - 997,4 PLN

Praca administracyjno - biurowaI zamiana 7.30-15.30
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

*PRACOWNIK BIUROWY (ZATRUDNIENIE PO STAŻU) - od 1 850 PLN

prace administracyjno-biurowe
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Lubin (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA, REF. 30- - od 2 000 PLN

wz
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Warszawa (mazowieckie)

SEKRETARKA - od 2 700 PLN

Prace związane z prowadzeniem sekretariatu.
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Gdynia (pomorskie)

SZWACZKA - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się z maszynami i urządzeniami szwalniczymi.2. Zapoznanie się z tkaninami oraz dodatkami.3. Zszywanie elementów wyrobów odzieżowych.4. Dobieranie odpowiednich igieł, nici i innych dodatków krawieckich.5. Prasowanie poszczególnych elementów odzieży.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Chmielno (pomorskie)

HODOWCA KONI - od 1 850 PLN

lonżowanie koni, czyszczenie koni, karmienie koni, sprzątanie boksów i stajni
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Paskudy (lubelskie)

SPECJALISTA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - 997,4 PLN

Obsługa sklepu internetowego, strony internetowej oraz sprzedaży poprzez serwisy aukcyjne tj. administrowanie sklepem internetowym
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Nowy Sącz (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 20 PLN

Tłumaczenie tekstów umów handlowych i redagowanie ofert dla klientów z Wietnamu, kontakt z klientami i kontrahentami z Wietnamu
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

STOLARZ-MONTAŻYSTA - od 1 850 PLN

PRACE NA STOLARNI I MONTAŻE OBRZEŻY NAGROBNYCH, ŁAWEK CMANTARNYCH;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE TECHNICZNE, OBSŁUGA MASZYN STOLARSKICH, ZDOLNOŚCI MANUALNE, PRECYZJA, CZYTANIE MAP, MILE WIDZIANE PRAWO JAZDY KAT.B, MIN. 2 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MURARZ - od 13 PLN

kładzenie elewacji z klinkieru, murowanie
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

826S SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

sprzedaż produktów oferowanych przez firmę. Przyjmowanie zamówień, wystawianie wszelkich dokumentów, telefoniczna obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Radom (mazowieckie)

KURIER - od 2 770 PLN

Odbiór i dostarczanie na stałym rejonie przesyłek krajowych i miedzynarodowych. Znajomość rejonu Grochów- Saska Kępa.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Warszawa (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 200 PLN

odpowiedzialność za utrzymanie porządku w magazynie, zakup i przyjmowanie materiałów u dostawców z Ukrainy, wydawanie towaru z magazynu, sporządzanie dokumentacji w języku ukraińskim
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Piaseczno (mazowieckie)